Prawo dla każdego- Blog prawny Kancelarii Prawnej Honoratus-Lex

Prawo dla każdego- Blog prawny Kancelarii Prawnej Honoratus-Lex Blog Prawo dla każdego, Kancelarii Prawnej Honoratus - Lex, zawiera artykuły o tematyce szeroko pojmowanego prawa. Umożliwia on także promocję osób, chcących przedstawić własne spojrzenie na dane zagadnienie prawne.

Szczegóły strony blog.honoratuslex.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę blog.honoratuslex.pl:

Prawo dla każdego- Blog prawny Kancelarii Prawnej Honoratus-Lex

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 610 Odwiedziny googlebot 176

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusz-sosnowiec.pl »

  Przedstawiamy Państwu obszar usług świadczonych przez Kancelarię Notarialną Wojciech Krupiński. Nasza siedziba mieści się w Sosnowcu. Zajmujemy się tworzeniem aktów notarialnych lub aktów poświadczenia i dziedziczenia. Dodatkowo w trakcie przeprowadzania czynności notarialnej notariusz dba o całkowite zabezpieczenie interesów Klientów i innych osób, dla których podjęte działania mogą wywoływać skutki prawne. Rejent wykonuje wszelkie czynności notarialne ściśle z etyką zawodowąi dokładnie z obowiązującymi przepisami prawa. Z usług Kancelarii można skorzystać w godzinach jej urzędowania. Dla otrzymania większej ilości informacji zapoznaj się ze stroną internetową.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Dr Małgorzata Maliszewska »

  Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej świadczy usługi prawne na terenie Warszawy oraz okolic. Interesantami kancelarii są osoby prywatne, firmy, a także sami przedsiębiorcy. Dr Małgorzata Maliszewska zajmuje się sprawami karnymi, a także sprawami cywilnymi z zakresu prawa ubezpieczeń gospodarczych i prawa majątkowego. W kancelarii zaświadczane są również porady prawne z aspektu prawa gospodarczego, prawa pracy oraz w sprawach z obszaru postępowania egzekucyjnego. Sporządzamy opinie prawne, pisma procesowe i reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych. Więcej na temat pracy kancelarii i usług pod adresem WWW.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz-wroclaw.eu »

  Jeżeli potrzebują Państwo bądź chcą dopełnić czynności, którym powinno się przyznać formę notarialną przez skonstruowanie odpowiedniego dokumentu oficjalnego, zachęcamy do zaznajomienia się z zakresem czynności, których dopełnia się w Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu. Notariusz, zgodnie z art. 79 ustawy Prawo o notariacie, upełnomocniony jest do przygotowywania rozmaitego rodzaju aktów notarialnych i aktów poświadczenia dziedziczenia, protestów weksli i czeków bądź wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów a dodatkowo do zapisywania protokołów i doręczania oświadczeń. Cały obszar usług świadczonych przez Notariusza dostępny jest na stronie internetowej Kancelarii Notarialnej.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krakowska kancelaria notarialna Anny Karczewskiej »

  Krakowska kancelaria notarialna Anny Karczewskiej to jednostka mogąca się pochwalić bogatym doświadczeniem w zakresie świadczenia usług notarialnych zgodnie z Ustawą z dn. 14 lutego 1991 r. ?Prawo o notariacie?. Pracownicy kancelarii zajmują się przygotowywaniem aktów notarialnych i aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywaniem protokołów, doręczaniem oświadczeń, przyjmowaniem na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, tworzeniem protestów weksli i czeków, a także wykonywaniem wypisów, odpisów i wyciągów z rozmaitych dokumentów. Osoby zainteresowane poznaniem dokładnych informacji na temat funkcjonowania tej kancelarii zachęcamy do odwiedzenia strony

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusza Tomasza Balasa »

  Kancelaria Notarialna Notariusza Tomasza Balasa funkcjonuje w branży od 2009 roku. Mieści się w centrum Katowic, a jej klientami są mieszkańcy z całego województwa śląskiego. W obszarze obowiązków kancelarii mieści się: sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczeń dziedziczenia, poświadczanie dokumentów, a także własnoręczności podpisów. Wszystkie czynności notarialne dokonane przez Kancelarię są zgodnie z prawem i mają charakter dokumentu urzędowego. Mogą być realizowane w biurze albo także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter czynności bądź szczególne okoliczności. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax »

  Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje dotyczące poszerzenia i większego zróżnicowania zakresu kierowanych przez nas wykładów. Zależy nam, aby nasze kształcenia jak najlepiej wpisywały się w zadysponowanie na tego rodzaju szkolenia. W naszej placówce można kalkulować na profesjonalną i doświadczoną załogę wykładowców, a dodatkowo na interesujące sposoby płatności. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax jest pod ścisłą opieką śląskiego kuratorium edukacji i spełnia postawione przez nie żądania dydaktyczne. Zapraszamy do zapoznania się z alternatywami, które daje skończenie kursu, a także pełną propozycję, jakie opublikowane są na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • RUTKOWSKI ANDRZEJ - kancelaria Gdynia »

  Poradnictwo legislacyjne i ogólna obsługa prawna z przeróżnych domen dostępne są za pośrednictwem gdyńskiej Kancelarii Adwokackiej Andrzeja Rutkowskiego. Adwokat jest Obrońcą Wojskowym i Radcą Prawnym, sprofilował się w prawie rodzinnym oraz opiekuńczym. Kancelaria Adwokacka prowadzi usługi prawne także po angielsku, niemiecku i francusku. Firma proponuje m. in. kierowanie spraw sądowych oraz zredagowanie opinii lub porad prawnych a dodatkowo prowadzenie mediacji oraz negocjacji w sprawach spornych dotyczących przeróżnych dziedzin prawa. Szczegóły zakresu usług Kancelarii Adwokackiej odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Praca w opiece osób starszych w Polsce przynosi średnio zyski rzędu 1500zł. W Niemczech, zarobki w tej samej branży są nawet ponad 3-krotnie wyższe!

  Pracuję jako opiekunka osób starszych już prawie 5 lat. Miesięcznie zarabiam od 4 do 5 tysięcy złotych już na rękę. Dzięki temu odłożyłam sobie sporą sumkę... - przyznaje pani Ewelina, opiekunka pracująca w Gliwickiej agencji Hilfeneo (praca w Niemczech).

  Oprócz wysokich zarobków, praca za pośrednictwem polskich agencji ? takich jak agencja Hilfeneo (opieka Niemcy) ? zapewnia opiekunkom pełen pakiet socjalny, a w nim m. in. ubezpieczenie zdrowotne i opłacone składki ZUS-owskie.

  Kandydatki chcące sprawdzić się w tego typu pracy powinny znać dobrze język niemiecki i posiadać doświadczenie w opiekowaniu się osobami starszymi. Ponadto, niemieccy seniorzy najchętniej wybierają panie po 40 roku życia, mające pogodne nastawienie, zdobyte doświadczenie życiowe i charakteryzujące się sumiennością w wykonywaniu swoich obowiązków.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze cynkowanie »

  Cynkowanie garwaniczne

  Zakład Galwanizerski Cynfos oferuje Państwu fachowe cynkowanie elementów do 1 m 20cm. Korzystamy również z metod cynkowania w bębnach dzięki czemu możemy zaoferować Państwu także profesjonalne ocynki drobnych elementów. Na naszej stronie internetowej cynkowaniegalwaniczne. pl mogą Państwo bardzo dokładnie zapoznać się z pełną naszą ofertą i obejrzeć nasze dotychczasowe realizacje. Dla nas zawsze najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów dlatego też od wielu lat świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Berater Sp. z o.o. »

  Wszystkim firmom, które poszukują wiarygodnego biura rachunkowego, proponujemy wsparcie z naszej strony. Oferujemy rzetelność, terminowość a przede wszystkim pomoc na każdym etapie działania firmy. Pracujemy ze specjalistami z zakresu prawa podatkowego, księgowości. Służymy pomocą przy zakładaniu działalności, przy rozwijaniu działalności, przy pozyskiwaniu funduszy na działalność. Nie zwlekaj, wejdź na http://biuro-rachunkowe-piaseczno. com. pl i zobacz, co możemy Ci zaproponować i w jakiej cenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 07 11 2016 · szczegóły wpisu »