Prawo dla każdego- Blog prawny Kancelarii Prawnej Honoratus-Lex

Prawo dla każdego- Blog prawny Kancelarii Prawnej Honoratus-Lex Blog Prawo dla każdego, Kancelarii Prawnej Honoratus - Lex, zawiera artykuły o tematyce szeroko pojmowanego prawa. Umożliwia on także promocję osób, chcących przedstawić własne spojrzenie na dane zagadnienie prawne.

Szczegóły strony blog.honoratuslex.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę blog.honoratuslex.pl:

Prawo dla każdego- Blog prawny Kancelarii Prawnej Honoratus-Lex

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 610 Odwiedziny googlebot 179

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusz-sosnowiec.pl »

  Przedstawiamy Państwu obszar usług świadczonych przez Kancelarię Notarialną Wojciech Krupiński. Nasza siedziba mieści się w Sosnowcu. Zajmujemy się tworzeniem aktów notarialnych lub aktów poświadczenia i dziedziczenia. Dodatkowo w trakcie przeprowadzania czynności notarialnej notariusz dba o całkowite zabezpieczenie interesów Klientów i innych osób, dla których podjęte działania mogą wywoływać skutki prawne. Rejent wykonuje wszelkie czynności notarialne ściśle z etyką zawodowąi dokładnie z obowiązującymi przepisami prawa. Z usług Kancelarii można skorzystać w godzinach jej urzędowania. Dla otrzymania większej ilości informacji zapoznaj się ze stroną internetową.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz-wroclaw.eu »

  Jeżeli potrzebują Państwo bądź chcą dopełnić czynności, którym powinno się przyznać formę notarialną przez skonstruowanie odpowiedniego dokumentu oficjalnego, zachęcamy do zaznajomienia się z zakresem czynności, których dopełnia się w Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu. Notariusz, zgodnie z art. 79 ustawy Prawo o notariacie, upełnomocniony jest do przygotowywania rozmaitego rodzaju aktów notarialnych i aktów poświadczenia dziedziczenia, protestów weksli i czeków bądź wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów a dodatkowo do zapisywania protokołów i doręczania oświadczeń. Cały obszar usług świadczonych przez Notariusza dostępny jest na stronie internetowej Kancelarii Notarialnej.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze-ubezpieczenie-na-zycie.pl »

  Zapraszamy serdecznie Państwa do odwiedzin serwisu najlepsze-ubezpieczenie-na-zycie. pl. Można tu poczytać praktyczne wskazówki na temat tego, w jaki sposób dokonywać wyboru najlepszej polisy. Możliwości wyboru jest całe mnóstwo: kalkulatory ubezpieczeń, rankingi ubezpieczeń, praktyczne wskazówki na merytorycznych serwisach ubezpieczeniowych.
  Nasz serwis wszystkie je stara się podsumować. Co z tych rozważań wyjdzie - to już zachęcamy do sprawdzenia na łamach serwisu.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krakowska kancelaria notarialna Anny Karczewskiej »

  Krakowska kancelaria notarialna Anny Karczewskiej to jednostka mogąca się pochwalić bogatym doświadczeniem w zakresie świadczenia usług notarialnych zgodnie z Ustawą z dn. 14 lutego 1991 r. ?Prawo o notariacie?. Pracownicy kancelarii zajmują się przygotowywaniem aktów notarialnych i aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywaniem protokołów, doręczaniem oświadczeń, przyjmowaniem na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, tworzeniem protestów weksli i czeków, a także wykonywaniem wypisów, odpisów i wyciągów z rozmaitych dokumentów. Osoby zainteresowane poznaniem dokładnych informacji na temat funkcjonowania tej kancelarii zachęcamy do odwiedzenia strony

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax »

  Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje dotyczące poszerzenia i większego zróżnicowania zakresu kierowanych przez nas wykładów. Zależy nam, aby nasze kształcenia jak najlepiej wpisywały się w zadysponowanie na tego rodzaju szkolenia. W naszej placówce można kalkulować na profesjonalną i doświadczoną załogę wykładowców, a dodatkowo na interesujące sposoby płatności. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax jest pod ścisłą opieką śląskiego kuratorium edukacji i spełnia postawione przez nie żądania dydaktyczne. Zapraszamy do zapoznania się z alternatywami, które daje skończenie kursu, a także pełną propozycję, jakie opublikowane są na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferta pożyczek »

  Pożyczki z niskim oprocentowanie dostępne dla rzeszy kredytobiorców. Duży współczynnik zadowolenia klientów, którzy doceniają nasze starania w zakresie zmniejszania liczby niezbędnych dokumentów oraz minimalizacji czasu oczekiwania na udzielenie kredytu. Klarowne i jasne zasady udzielania pożyczek oraz dogodne rozłożenie w czasie jego spłaty sprawiają że ludzie chętnie zaciągają kredyty właśnie u nas. Jesteśmy skupieni na ciągłym ulepszaniu naszych produktów, dzięki czemu to właśnie nasze kredyty są jednymi z najczęściej wybieranych przez klientów. Rozumiemy potrzeby kredytobiorcy i staramy się sprostać jego oczekiwaniom wobec pożyczki, ale także odpowiedniej obsługi, której wysoki poziom wzmaga jeszcze poczucie zadowolenia z otrzymanego produktu.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Przyjazne Latanie »

  Zapraszamy na stronę Stowarzyszenia Praw Pasażerów Przyjazne Latanie. Należymy do Europejskiego Forum Organizacji Praw Konsumenckich. Wchodząc na naszą stronę dowiesz się jakie prawa pasażera Ludzie przysługują, a kontaktując się z nami masz pewność, że pomożemy Ci je z dobrym skutkiem wyegzekwować i będziemy monitorować Twoją sprawę. Pomożemy Wszyscy ludzie uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot. Walka o spersonalizowane prawa w teraźniejszych czasach jest bardzo ważna. Dużo łatwiej ją prowadzić mając doradztwo osób, którzy znaleźli się w podobnej do Twojej sytuacji. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze cynkowanie »

  Cynkowanie garwaniczne

  Zakład Galwanizerski Cynfos oferuje Państwu fachowe cynkowanie elementów do 1 m 20cm. Korzystamy również z metod cynkowania w bębnach dzięki czemu możemy zaoferować Państwu także profesjonalne ocynki drobnych elementów. Na naszej stronie internetowej cynkowaniegalwaniczne. pl mogą Państwo bardzo dokładnie zapoznać się z pełną naszą ofertą i obejrzeć nasze dotychczasowe realizacje. Dla nas zawsze najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów dlatego też od wielu lat świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Badań Wariograf24.com »

  Profesjonalne badania poligrafem oraz wariografem tylko u Nas. Korzystamy z najnowocześniejszej technologi dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wybrednym i najbardziej wymagających klientom. U Nas mogą Państwo zamówić nie tylko badanie wykrywania kłamstw, ale również kupić swój własny wariograf, który oferujemy w niesamowicie niskiej cenie. Nasze wariografy, wykonane są z najlepszych materiałów dzięki czemu będą Państwu spranie służyć przez wiele długich lat użytkowania. Oferujemy najlepszy wykrywacz kłamstw dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki nam wykryjecie nawet najdrobniejsze kłamstwo.

  Data dodania: 05 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Berater Sp. z o.o. »

  Wszystkim firmom, które poszukują wiarygodnego biura rachunkowego, proponujemy wsparcie z naszej strony. Oferujemy rzetelność, terminowość a przede wszystkim pomoc na każdym etapie działania firmy. Pracujemy ze specjalistami z zakresu prawa podatkowego, księgowości. Służymy pomocą przy zakładaniu działalności, przy rozwijaniu działalności, przy pozyskiwaniu funduszy na działalność. Nie zwlekaj, wejdź na http://biuro-rachunkowe-piaseczno. com. pl i zobacz, co możemy Ci zaproponować i w jakiej cenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 07 11 2016 · szczegóły wpisu »