Prawo dla każdego- Blog prawny Kancelarii Prawnej Honoratus-Lex

Prawo dla każdego- Blog prawny Kancelarii Prawnej Honoratus-Lex Blog Prawo dla każdego, Kancelarii Prawnej Honoratus - Lex, zawiera artykuły o tematyce szeroko pojmowanego prawa. Umożliwia on także promocję osób, chcących przedstawić własne spojrzenie na dane zagadnienie prawne.

Szczegóły strony blog.honoratuslex.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę blog.honoratuslex.pl:

Prawo dla każdego- Blog prawny Kancelarii Prawnej Honoratus-Lex

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 610 Odwiedziny googlebot 180

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Radca Prawny Dr Małgorzata Maliszewska »

  Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej świadczy usługi prawne na terenie Warszawy oraz okolic. Interesantami kancelarii są osoby prywatne, firmy, a także sami przedsiębiorcy. Dr Małgorzata Maliszewska zajmuje się sprawami karnymi, a także sprawami cywilnymi z zakresu prawa ubezpieczeń gospodarczych i prawa majątkowego. W kancelarii zaświadczane są również porady prawne z aspektu prawa gospodarczego, prawa pracy oraz w sprawach z obszaru postępowania egzekucyjnego. Sporządzamy opinie prawne, pisma procesowe i reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych. Więcej na temat pracy kancelarii i usług pod adresem WWW.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze-ubezpieczenie-na-zycie.pl »

  Zapraszamy serdecznie Państwa do odwiedzin serwisu najlepsze-ubezpieczenie-na-zycie. pl. Można tu poczytać praktyczne wskazówki na temat tego, w jaki sposób dokonywać wyboru najlepszej polisy. Możliwości wyboru jest całe mnóstwo: kalkulatory ubezpieczeń, rankingi ubezpieczeń, praktyczne wskazówki na merytorycznych serwisach ubezpieczeniowych.
  Nasz serwis wszystkie je stara się podsumować. Co z tych rozważań wyjdzie - to już zachęcamy do sprawdzenia na łamach serwisu.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusza Tomasza Balasa »

  Kancelaria Notarialna Notariusza Tomasza Balasa funkcjonuje w branży od 2009 roku. Mieści się w centrum Katowic, a jej klientami są mieszkańcy z całego województwa śląskiego. W obszarze obowiązków kancelarii mieści się: sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczeń dziedziczenia, poświadczanie dokumentów, a także własnoręczności podpisów. Wszystkie czynności notarialne dokonane przez Kancelarię są zgodnie z prawem i mają charakter dokumentu urzędowego. Mogą być realizowane w biurze albo także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter czynności bądź szczególne okoliczności. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczeniezycia.com.pl »

  Wbrew wciąż pokutującemu powszechnemu mniemaniu ubezpieczenie na życie to nie tylko prozaiczna terminówka, która chroni najbliższych ubezpieczonego tylko przez jakiś czas. To bardziej skomplikowane produkty, które można wybrać w zależności od potrzeb. Z rodzajów ubezpieczenia na życie mamy do wyboru i polisy na życie i dożycie, i polisy posagowe, i polisolokaty... całe mnóstwo różnych propozycji.
  W nich wszystkich pomoże Ci się ogarnąć nowy serwis, stworzony przez multiagencję Ubezpieczenia Online. pl - ubezpieczeniezycia. com. pl. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax »

  Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje dotyczące poszerzenia i większego zróżnicowania zakresu kierowanych przez nas wykładów. Zależy nam, aby nasze kształcenia jak najlepiej wpisywały się w zadysponowanie na tego rodzaju szkolenia. W naszej placówce można kalkulować na profesjonalną i doświadczoną załogę wykładowców, a dodatkowo na interesujące sposoby płatności. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax jest pod ścisłą opieką śląskiego kuratorium edukacji i spełnia postawione przez nie żądania dydaktyczne. Zapraszamy do zapoznania się z alternatywami, które daje skończenie kursu, a także pełną propozycję, jakie opublikowane są na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Praca w opiece osób starszych w Polsce przynosi średnio zyski rzędu 1500zł. W Niemczech, zarobki w tej samej branży są nawet ponad 3-krotnie wyższe!

  Pracuję jako opiekunka osób starszych już prawie 5 lat. Miesięcznie zarabiam od 4 do 5 tysięcy złotych już na rękę. Dzięki temu odłożyłam sobie sporą sumkę... - przyznaje pani Ewelina, opiekunka pracująca w Gliwickiej agencji Hilfeneo (praca w Niemczech).

  Oprócz wysokich zarobków, praca za pośrednictwem polskich agencji ? takich jak agencja Hilfeneo (opieka Niemcy) ? zapewnia opiekunkom pełen pakiet socjalny, a w nim m. in. ubezpieczenie zdrowotne i opłacone składki ZUS-owskie.

  Kandydatki chcące sprawdzić się w tego typu pracy powinny znać dobrze język niemiecki i posiadać doświadczenie w opiekowaniu się osobami starszymi. Ponadto, niemieccy seniorzy najchętniej wybierają panie po 40 roku życia, mające pogodne nastawienie, zdobyte doświadczenie życiowe i charakteryzujące się sumiennością w wykonywaniu swoich obowiązków.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oferta pożyczek »

  Pożyczki z niskim oprocentowanie dostępne dla rzeszy kredytobiorców. Duży współczynnik zadowolenia klientów, którzy doceniają nasze starania w zakresie zmniejszania liczby niezbędnych dokumentów oraz minimalizacji czasu oczekiwania na udzielenie kredytu. Klarowne i jasne zasady udzielania pożyczek oraz dogodne rozłożenie w czasie jego spłaty sprawiają że ludzie chętnie zaciągają kredyty właśnie u nas. Jesteśmy skupieni na ciągłym ulepszaniu naszych produktów, dzięki czemu to właśnie nasze kredyty są jednymi z najczęściej wybieranych przez klientów. Rozumiemy potrzeby kredytobiorcy i staramy się sprostać jego oczekiwaniom wobec pożyczki, ale także odpowiedniej obsługi, której wysoki poziom wzmaga jeszcze poczucie zadowolenia z otrzymanego produktu.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze cynkowanie »

  Cynkowanie garwaniczne

  Zakład Galwanizerski Cynfos oferuje Państwu fachowe cynkowanie elementów do 1 m 20cm. Korzystamy również z metod cynkowania w bębnach dzięki czemu możemy zaoferować Państwu także profesjonalne ocynki drobnych elementów. Na naszej stronie internetowej cynkowaniegalwaniczne. pl mogą Państwo bardzo dokładnie zapoznać się z pełną naszą ofertą i obejrzeć nasze dotychczasowe realizacje. Dla nas zawsze najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów dlatego też od wielu lat świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Badań Wariograf24.com »

  Profesjonalne badania poligrafem oraz wariografem tylko u Nas. Korzystamy z najnowocześniejszej technologi dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wybrednym i najbardziej wymagających klientom. U Nas mogą Państwo zamówić nie tylko badanie wykrywania kłamstw, ale również kupić swój własny wariograf, który oferujemy w niesamowicie niskiej cenie. Nasze wariografy, wykonane są z najlepszych materiałów dzięki czemu będą Państwu spranie służyć przez wiele długich lat użytkowania. Oferujemy najlepszy wykrywacz kłamstw dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki nam wykryjecie nawet najdrobniejsze kłamstwo.

  Data dodania: 05 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Badania tajemniczy klient - CeBRiS Wrocław »

  Trzon naszej agencji tworzą niezależni eksperci z zakresu badań marketingowych oraz analiz rynkowych. Jako agencja badawcza posiadamy również siatkę ankieterów oraz audytorów pozwalającą na sprawne przeprowadzanie projektów badawczych na terenie całego kraju. Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem oraz realizacją badań tajemniczego klienta zarówno dla sieci handlowych jak i pojedynczych punktów handlowo-usługowych.

  Data dodania: 10 05 2018 · szczegóły wpisu »