Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

 • CRU CENTRUM RACHUNKOWOŚCI I UBEZPIECZEŃ SP. Z O.O. »

  CRU Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń Sp. z o. o. to wykwalifikowany skład specjalistów, jaki specjalizuje się w obsłudze księgowej także potężnych spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Posiadamy wieloletnie praktyki w rozliczaniu firm, wskutek czemu zaświadczamy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nasze Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń absorbuje się również prowadzeniem ewidencji kadrowo-płacowej m. in. przygotowywaniem list płac, deklaracji PIT 4, PIT 11, PIT 8, tworzeniami deklaracji do ZUS, druków RMUA dla pracowników, zakładaniem akt osobowych, obsługą zwolnień lekarskich, urlopów. Szerzej pod adresem internetowym.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe PROFUS »

  Biuro rachunkowe PROFUS świadczy swoje usługi głównie na terenie trzech miast: Legnicy, Wrocławia oraz Jeleniej Góry. Swoją działalnością obejmujemy jednak całe województwo dolnośląskie. Nasza specjalizacja to obsługa małych firm oraz średnich przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdują się: prowadzenie księgowości oraz kadr i płac, analiza przedsiębiorstw, doradztwo podatkowe, współpraca z bankami przy udzielaniu kredytów oraz obsługa kas fiskalnych. Trudnimy się również sprzedażą i wdrażaniem informatycznych systemów do zarządzania firmą. Jeśli chcesz utrzymać porządek w finansach swojej firmy a zaoszczędzony czas i pieniądze poświęcić na jej rozwój - skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów! Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej oraz w cenniku.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe DUET s.c. »

  Nasza firma prowadzi działalność w branży już od wielu dobrych lat. Specjalizujemy się wykonywaniem zleceń z niezmiernie trudnej dziedziny, jaką jest księgowość. Nasze biuro rachunkowe realizuje usługi na terenie Wrocławia oraz w okolicznych miasteczkach. Dopasowujemy sposób prowadzenia księgowości do oczekiwań i potrzeb zleceniodawców. Reprezentujemy naszych Klientów przed wszelakimi organami podatkowymi, ZUS i PFRON. Wszelkie usługi świadczymy sumiennie i w wyznaczonych datach. Gwarantujemy także wybitnie korzystne ceny. Prócz tego nasze usługi objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, co zapewnia naszym Klientom jeszcze większą pewność i bezpieczeństwo. Mamy też stronę internetową. Żeby ją odnaleźć, należy wejść tutaj.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zofia Rajakowska - Biuro Rachunkowe »

  Dzięki usługom biura rachunkowego oraz podatkowego mieszczącego się na stronie Rajakowska. pl, klienci będą mogli mieć porządek w księgach przychodów i rozchodów, czy też przestać się martwić nieprawidłowościami w rozliczeniach ZUS czy VAT. Biuro rachunkowe jest także w stanie pomóc w sprawach dotyczących rozliczeń ryczałtowych, zajmuje się ponadto redagowaniem pism urzędowych, umów i ugód, reprezentowaniem klientów wobec władz skarbowych, czy też współpracuje z prawnikami z najróżniejszych dziedzin prawa. Polecamy skorzystać z oferty tak wszechstronnego biura.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Finmar »

  Prezentujemy Państwu Biuro Rachunkowe Finmar. Nasza siedziba zawiera się w Bytomie. Funkcjonujemy na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się prowadzeniem kompletnej rachunkowości oraz księgowości zarówno osób indywidualnych jak również firm. W biurze można również skorzystać z obsługi doradcy podatkowego. W zakresie naszych usług zapewniamy dojazd do klienta i odbiór dokumentów. Posiadamy świadectwa kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów. Na wizytę w Biurze można się umówić od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Cały zakres wykonywanych usług w biurze oraz dane kontaktowe naszej jednostki mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Funds - Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Zrealizowanie interesującego planu szyldu bądź banneru oraz sporządzanie grafiki na pojazdach to niektóre z elementów propozycji warszawskiej firmy Rodland. Na polskim rynku działamy jako wielce wykwalifikowany ekspert kompleksowej organizacji reklamy wizualnej. Gwarantujemy wykreowanie, wyprodukowanie, montaż, a następnie ewentualne serwisowanie wybranych przez Państwa wyrobów. Każdą adaptację rozpatrujemy osobiście, działamy dokładnie oraz w z góry wskazanym czasie. Dostarczamy Państwu wysokiej jakości artykuły reklamowe w niezmiernie sprzyjających cenach. Więcej szczegółów o kompleksowych usługach firmy Rodland odszukają Państwo na stronie www.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • AGNES Biuro rachunkowe Łódź »

  W Łodzi od wielu lat działa doceniane przez klientów biuro rachunkowe Agnes. To jednostka nowoczesna oraz otwarta na niestandardowe rozwiązania. Indywidualnie przystępuje do każdego Klienta oraz potrafi się dopasować do jego potrzeb. Propozycja biura obejmuje między innymi rozliczenia księgowo-płacowe, w tym naliczanie i prowadzenie ewidencji wynagrodzeń wraz ze sporządzaniem list płac, naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych, a także przygotowywanie deklaracji rozliczeniowych i przesyłanie do ZUS w formie elektronicznej. Ceny usług wyznaczane są poszczególnie, a uzależnione od ilości dokumentacji do prowadzenia, typu prowadzonej aktywności i innych czynników. Więcej na witrynie.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowo - księgowego AMICUS »

  Właścicielką funkcjonującego w Częstochowie biura rachunkowo - księgowego AMICUS jest pani mgr Edyta Ociepka. W ofercie swojej firmy prezentuje ona szeroki wachlarz usług księgowych, pośród których odkryć można nie tylko jednorazową pomoc przy dopasowywaniu błędnie przeprowadzonych obliczeń, ale także wszechstronną obsługę przedsiębiorstwa. Dopuszczalne jest wykupienie w abonamencie pakietu na obsługę ryczałtową firmy, prowadzenie ksiąg handlowych oraz książki przychodów i rozchodów, jak także kompleksowa obsługa kadrowo - płacowa. Wybór usługi w abonamencie łączy się z obniżeniem kosztu specjalnych zleceń. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wiatrowscy - Biuro rachunkowe Częstochowa »

  Biuro rachunkowe Wiatrowscy z siedzibą w Częstochowie od 1998 roku zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz kadr i płac. Jeżeli planują Państwo założenie własnej firmy, chcą oszczędzić na wydatkach związanych z prowadzeniem księgowości lub zlikwidować dział kadr i płac to zachęcamy do podjęcia współpracy. Oferujemy zróżnicowane usługi dopasowane do profilu firmy i potrzeb klienta dzięki dużemu doświadczeniu naszych pracowników.

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowo-Księgowe PLUS »

  Biuro Rachunkowo-Księgowe PLUS spełnia wszelkie warunki które potrzebne są do prowadzenia rzetelnego biura rachunkowo - księgowego. Nasza doświadczona kadra profesjonalistów, to pracownicy z znacznym doświadczeniem, a też kierunkowym wyedukowaniem rachunkowym i finansowym. Szczególnie dobrana kadra pracowników zapewnia nam obsługiwanie niezwykle różnej grupy klientów począwszy od prostolinijnych działalności gospodarczych po duże spółki z o. o., a też spółki akcyjne notowane na GPW. Zapraszamy do skorzystania z usług księgowych naszego biura, a nie będą Państwo zawiedzeni. Zupełne szczegóły naszej propozycji osiągalne są na stronie WWW naszego biura.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • A!Konto - biuro rachunkowe »

  Nasze biuro rachunkowe Kraków funkcjonuje na krakowskim rynku nieprzerwanie od 2001 roku. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu i stale poszerzanej edukacji z zakresu podatków i rachunkowości, gwarantujemy wysokiej jakości obsługę księgową firmom, którym zależy na rzetelności, sprawności i przejrzystości prowadzonych usług.
  Wychodząc naprzeciwko rosnącym wymaganiom rynku, dbamy o stałe podnoszenie indywidualnych umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych poprzez Krajową Izbę Doradców Podatkowych, lekturę prasy fachowej, bieżące monitorowanie zmieniającego się stanu prawnego, śledzenie wykładni i interpretacji przepisów prawa.
  Świadczone przeze mniezą korporację usługi księgowe Kraków stoją na najwyższym poziomie dzięki temu pozyskaliśmy już wielu zadowolonych klientów!
  Oferta naszego biura rachunkowego skierowana jest zarówno do firm, jak i osób indywidualnych.
  prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  obsługa rachunkowa Kraków
  prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, pełnej obsługi kadrowo-płacowej, pomocy przy zakładaniu i likwidacji firm.

  Data dodania: 25 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Efekt - Warszawa »

  Serdecznie zachęcamy do poznania się z ofertą usług świadczonych przez biuro księgowe Efekt z Warszawy. Nasza oferta zawiera prowadzenie całej rachunkowości firm, kalkulowanie kadr i płac, prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów, wypełnianie deklaracji do ZUS, GUS, US oraz konsulting skarbowy. Funkcjonujemy na rynku lokalnym nieprzerwanie od 11 lat. Wszystkie usługi zaświadczamy zgodnie z obowiązującym prawem. Cechuje nas terminowość, rzetelność, rzetelność oraz profesjonalizm. W celu skrupulatnego zaznajomienia się z naszą ofertą zapraszamy Państwa na stronę internetową. Zachęcamy także do kontaktu z nami: indywidualnego, telefonicznego lub mailowego.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowo Finansowe Meritum »

  Meritum - pod tą nazwą działa w Zabrzu Biuro Rachunkowo Finansowe. To firma z dużym doświadczeniem, zapewniająca profesjonalną obsługę finansową. Meritum to zespół osób z znakomitymi kwalifikacjami, realizujących okazały zakres usług z zakresu księgowości i rachunkowości. Oferta tej firmy wymierzona jest do osób indywidualnych, osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, przedsiębiorstw, firm jak i wszelakiego rodzaju spółek. Okazały zakres przeprowadzanych usług to atut firmy Meritum, jaką cechuje ponadto rzetelne wykonanie obowiązków, utrzymanie dokumentów na najwyższym poziomie prawnym, profesjonale jak i kompleksowe usługi oparte na szerokich kwalifikacjach. Zapraszamy do poznania całkowitej oferty firmy na stronie:

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Berater Sp. z o.o. »

  Wszystkim firmom, które poszukują wiarygodnego biura rachunkowego, proponujemy wsparcie z naszej strony. Oferujemy rzetelność, terminowość a przede wszystkim pomoc na każdym etapie działania firmy. Pracujemy ze specjalistami z zakresu prawa podatkowego, księgowości. Służymy pomocą przy zakładaniu działalności, przy rozwijaniu działalności, przy pozyskiwaniu funduszy na działalność. Nie zwlekaj, wejdź na http://biuro-rachunkowe-piaseczno. com. pl i zobacz, co możemy Ci zaproponować i w jakiej cenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 07 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe A. Krupicka - rachunkowość Białystok »

  Doradztwo i pomoc w otwieraniu firm, zaś potem kompleksowa obsługa księgowo-rachunkowa to branże działalności Biura Rachunkowego Anna Krupicka. Firma umiejscowiona jest w Białymstoku, a zarządza nią osoba upełnomocniona do usługowego kierowania ksiąg rachunkowych - odpowiednio z rozporządzeniem Ministra Finansów. Dostarczamy obszerną obsługę księgowości i rozliczanie firm o dowolnym profilu działalności i formie prawnej. Kooperujemy z przedsiębiorstwami wytwórczymi, handlowymi oraz usługowymi. Obsługujemy rejestry VAT, rozliczamy dochody zagraniczne, tworzymy deklaracje zgłoszeniowe i rozliczeniowe do ZUS. Zachęcamy do zaznajomienia się z całą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe w Bydgoszczy. GDG Biznes Serwis to profesjonalne biuro rachunkowe, oferujące najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa podatkowego. Zajmujemy się również prowadzeniem Ksiąg Rachunkowych, sporządzaniem i przesyłaniem deklaracji rozliczeniowych do ZUS oraz do Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Do naszych zadań należy także przeprowadzanie szkoleń BHP oraz sporządzanie całościowych dokumentacji związanych ze stosunkiem pracy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • BILANS Sp. z o. o. - biuro rachunkowe »

  Usługi audytorskie, sprawdzanie sprawozdań finansowych oraz obsługa księgowości to sfery działalności firmy BILANS Sp. z o. o., umiejscowionej w Rybniku. Badanie sprawozdań finansowych wykonuje zespół biegłych rewidentów, ich asystentów i aplikantów, doradców podatkowych tudzież innych specjalistów. Do chwili obecnej rewizję finansową wdrożyliśmy dla Podmiotów Państwowych, spółek akcyjnych i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością a także dla przedsiębiorstw wodociągów i kanalizacji, spółdzielni mieszkaniowych czy towarzystw budownictwa społecznego. Po kompletną propozycję usług księgowych oraz doradztwa podatkowego i audytu zapraszamy na stronę internetową firmy BILANS Sp. z o. o..

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Anny Pisarek »

  Księgowość w małych i średniej wielkości przedsiębiorstwach czy też instytucjach, a także w wypadku osób prywatnych, obsługiwana jest z wykorzystaniem biura rachunkowego Anny Pisarek. Siedziba firmy, działającej na naszym rynku już od 1999 roku, mieści się w Stąporkowie w województwie świętokrzyskim. Nasi księgowi podejmują się jednakowoż kooperacji też z Klientami z innych miast w obrębie całego regionu. Oferujemy zwłaszcza doradztwo wskazane w rachunkowości oraz usługach księgowych, a dodatkowo działaniach kadrowo-płacowych. Przewodzimy również całkowitą obsługę księgowości - nie tylko w ramach długofalowej współpracy. Szczegółowe informacje zawarto na stronie www.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • bwm-tomaszewski.pl - Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Nieruchomości posiadają dzisiaj obfitą wartość na rynku, toteż sporo osób podejmuje decyzje o zainwestowaniu w nadziei na to, że uda im się zarobić. To czy dana nieruchomość da nam zyski zależy jakkolwiek od bardzo wielu złożonych elementów, w tym od ich stanu technicznego i dyspozycji biznesowych. Rzeczywistą wartość nieruchomości pomoże ci zrozumieć biegły sądowy rzeczoznawca z firmy rachunkowej. Zatroszczy się on o wszelkie potrzebne dokumenty i stworzy drobiazgowy raport dotyczący dalszego zagospodarowania nieruchomości. Dla profesjonalistów od rzeczoznawstwa z BWM - Tomaszewski nawet skomplikowana wycena przedsiębiorstw nie stanowi problemu zatem zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ad Rem Biuro Rachunkowe w Elblągu »

  Profesjonalne usługi księgowe oraz niesamowite podejście do klienta to znak rozpoznawczy biura rachunkowe Ad Rem działającego w Elblągu. Firma obsługuje małych i średnich przedsiębiorców z miasta oraz jego okolic. Biuro Rachunkowe Ad Rem powstało w 2012 roku i od tego czas regularnie dobywa doświadczenie które w tej branży jest ogromnie ważne. Oferta firmy to prowadzenia ksiąg rachunkowych, prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji ryczałtów, obsługi kadrowo-płacowej.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »