Strony związane z hasłem 'dentysta':

1 · 2 · następna strona »
 • Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed »

  Na obszarze województwa lubelskiego świadczy usługi Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED. Firma działa na rynku od 1991 roku. W naszym gabinecie Pacjenci mają dostęp do wielu zabiegów z zakresu leczenia zachowawczego czy też profilaktyki. W oparciu o ratyfikowaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy zabiegi darmowo. Z usług Centrum można korzystać od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 21:30 oraz w sobotę w godzinach 8:00 do 14:00. Dla uzyskania większej ilości informacji odnośnie naszej działalności osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z treścią strony internetowej.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Orident »

  Nasza klinika Orident Dobry Dentysta Poznań poleca znakomite leczenie bruksizmu. Nasze korony porcelanowe są wykonane z surowców największej jakości. Każda korona jest indywidualne przystosowywana do warunków anatomicznych pacjenta, co ma spory wkład w jej wygląd. Dzięki użyciu porcelany, jest możliwe zdobycie atrakcyjnego uśmiechu. Są one stosowane przede wszystkim w przypadku zębów uszkodzonych. To znakomite rozwiązanie dla każdej osoby. Nasz dentysta- (Poznań to miasto w którym on ma swoją siedzibę) wykonuje swoje zabiegi z zastosowaniem innowacyjnego ekwipunku, w skutek czego wszelkie wizyty są bezbolesne.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Impladent - dentysta Warszawa »

  Impladent D. Niesiobędzki Sp. j. gwarantuje fachowe usługi stomatologiczne wycelowane do osób mieszkających na terenie Warszawy oraz okolic, bowiem gabinet stomatologiczny mieści się przy ulicy Żytniej nieopodal Szpitala św. Zofii. Jedną z usług stomatologicznych które oferuje gabinet jest wszczepianie implantu zęba. Stosowany przez nas implant jest tytanowym detalem w kształcie śruby, jaki wyglądem przypomina korzeń zęba i pełni jego funkcje. Osoby zainteresowane są implantem powinny wiedzieć, że implant jest jedynie protezą korzenia zęba, do jakiego przytwierdzana jest stosowna korona. Pełen zakres usług pod adresem www gabinetu.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mojstomatolog.eu - usługi stomatologiczne Poznań »

  Bez względu na to, czy kwestią są profesjonalne świadczenia w zakresie protetyki, czy doskonałej klasy implanty Poznań to za sprawą naszej spółki doskonałe miejsce, żeby otrzymać doskonałej klasy usługi w dziedzinie stomatologii. Nasza firma Stomatolog Poznań dostarcza pełen pakiet usługowy, dzięki któremu, jeśli kwestią jest stomatologia estetyczna, Poznań to miasto istotnie warte uwagi. Polecamy solidnie przeprowadzone usługi z dziedziny stomatologii przeprowadzane przez kompetentnych oraz życzliwych profesjonalistów ? dobry dentysta Poznań ? gorąco każdego zapraszamy do odwiedzin witryny www!

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • AlbusDent chirurg stomatolog Kraków »

  AlbusDent z Krakowa zaprasza do profesjonalnych gabinetów stomatologicznych, jakie zapewniają całościową opiekę związaną z zachowaniem zdrowych oraz ładnych zębów. Dajemy najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny, przy użyciu którego jest realne opracowanie optymalnego programu leczenia. W naszej pracowni rentgenowskiej znajduje się aparat wiodącej w branży firmy Gendex. W kierunek usług naszego Centrum Stomatologicznego prócz stomatologii zachowawczej, proponujemy wszelakie zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej, periodontologii, endodoncji tudzież pedodoncji. Specjalizujemy się w stomatologii dziecięcej. a nawet pomagamy naszym pacjentom cieszyć się ładnym i białym uśmiechem z wykorzystaniem pomocy lekarzy ortodontów, protetyków tudzież każdym zabiegom powiązanym ze stomatologią estetyczną.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Leodent »

  Gabinet stomatologiczny Leodent jest umiejscowiony w samym centrum miasta Wrocław. Od 2002 roku proponujemy naszym pacjentom najnowocześniejsze metody leczenia. Zadbamy o zdrowie twoich zębów bezboleśnie i profesjonalnie. Dentysta nie musi wcale kojarzyć się pacjentowi negatywnie. Dentystów z naszego gabinetu cechuje spersonalizowane podejście dla każdego pacjenta. Świadectwem jakości naszych usług jest bez ustannie powiększające się gremium uśmiechniętych pacjentów. Nasza specjalność to stomatologia dziecięca i w zakresie tych usług mamy podpisaną umowę z NFZ. Gabinet jest doskonale wyposażony, posiadamy najnowocześniejszy sprzęt dostępny na rynku. Zdjęcia rtg zębów wywołujemy na miejscu na fotelu zaledwie w ciągu kilku sekund. Przy kompleksowym leczeniu stosujemy niższe ceny.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lux-Dent - Indywidualna praktyka stomatologiczna »

  Biały uśmiech oraz zdrowe zęby przydają urody każdemu. Zaniedbanie higieny jamy ustnej obniża naszą atrakcyjność, w związku z tym dobrze jest zatroszczyć się o to za wczasu. Zapraszamy do odwiedzenia Gabinetu Stomatologicznego LUXDENT, w którym w profesjonalny sposób zdiagnozujemy stan Twoich zębów oraz wybierzemy najlepszy plan poprawy ich stanu. Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, począwszy od stomatologii zachowawczej, poprzez chirurgię stomatologiczną, leczenie kanałowe, protetykę, a na profilaktyce skończywszy. Trzeba dodać, że dodajemy wszelakich starań, aby pacjent czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie, a zabiegi były przeprowadzane szybko oraz bezboleśnie. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Medicus.szczecin.pl »

  Leczenie zębów, zabiegi stomatologii estetycznej czy też badania medycyny pracy to jedne z usług świadczonych przez Spółdzielnię Pracy Lekarzy Specjalistów MEDICUS. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem. Funkcjonujemy w regionie województwa zachodniopomorskiego od przeszło 60 lat. W ramach działalności Spółdzielni wykonujemy także operacje przepuklin czy też stulejek i zabiegi laserowe oraz kriochirurgiczne. Lekarze przyjmują w godzinach 8:30 (poniedziałek- piątek) oraz 9:00- 13:00 (sobota). Osoby zaintrygowane, w celu zdobycia szczegółowych informacji na temat naszej działalności zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • EVADENT2 Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki »

  EVADENT2 Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki proponuje swoim pacjentom profesjonalne leczenie w zakresie wszystkich nowoczesnych dziedzin stomatologii jak: leczenie zachowawcze, stomatologia dziecięca, leczenie chirurgiczne, protetyczne, implantologia oraz endodoncja i wybielanie. EVADENT2 przykłada ogromną uwagę do wysokiej jakości oraz materiałów wykorzystywanych w praktyce stomatologicznej. Zespół EVADENT2 budują doświadczeni lekarze, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje na kursach i sympozjach naukowych w kraju i za granicą. Atrakcyjne ceny, jak również najnowocześniejsze technologie leczenia, to niepodważalne zalety gabinetu. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Stomatologiczny L&P Wesoły w Sosnowcu »

  Gabinet Stomatologiczny L&P Wesoły w Sosnowcu oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi stomatologiczne. Posiada duże grono pacjentów, którzy obdarzyli Gabinet zaufaniem. Ażeby wyjść vis-a-vis oczekiwaniom każdego pacjenta, Gabinet L&P Wesoły dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, a także posiada wysokiej klasy lekarzy stomatologów. Ponadto zaletami placówki jest bogato wyposażone zaplecze zabiegowe i laboratoryjne. Rozległa oferta usług, zawiera: stomatologię zachowawczą, estetyczną, dziecięcą, endodoncję, implantologię oraz higienę. Gabinet oferuje też pakiet usług dla indywidualnych klientów. Konkurencyjnie niskie ceny, częste promocje oraz rabaty dla stałych klientów to niepodważalne atuty Gabinetu. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ J. BOCHIŃSKA - stomatologia »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - NZOZ J. Bochińska Stomatologia funkcjonuje w branży dentystycznej od 1992 roku, dzięki czemu pracownicy zakładu posiadają wieloletnią praktykę z obszaru dentystycznego oraz ortodontycznego leczenia ubytków zębów. Stomatolodzy zatrudnieni w gabinecie J. Bochińska to fachowcy, jacy poza pracą w gabinecie uczestniczą w krajowych i zagranicznych konferencjach i kursach dedykowanych stomatologii. Imponujące osiągnięcia kliniczne oraz naukowe wskazują na znaczne zaangażowanie w pracę oraz wiedzę na temat bieżących schorzeń zębów i dziąseł oraz nowoczesnych metod leczenia. Więcej informacji na witrynie WWW. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - NZOZ J. Bochińska Stomatologia to gabinet, jaki świadczy kompleksowy zakres usług stomatologicznych przeprowadzanych według aktualnych standardów medycyny. Sukcesywnie gromadzone doświadczenie lekarzy pracujących w gabinecie stomatologicznym J. Bochińska przekłada się na umiejętności dentystyczne, które pozwalają na rozpoznanie i leczenie niemal każdego ubytku zębowego. W gabinecie stosowane są rozwiązania wypróbowane oraz odpowiadające globalnym standardom leczenia dentystycznego, dzięki czemu pacjenci gabinetu mogą być spokojni o stan swojego uzębienia. Więcej na temat gabinetu pod adresem WWW. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - NZOZ J. Bochińska Stomatologia działa na Szczecińskim rynku od 1992 roku i poprzez ponad 20 lat zdobył zaufanie pacjentów, jako bezpieczny i rzetelny zakład opieki stomatologicznej. Lekarze stomatolodzy pracujący w gabinecie J. Bochińska to osoby z wieloletnią praktyką, jakie posiadają wiedzę na rzecz leczenia schorzeń dziąseł oraz zębów. Dzięki specjalizacji w ortodoncji, protetyce oraz implantologii gabinet proponuje swoim pacjentom kompleksowe usługi z zakresu leczenia stomatologicznego. Dentyści w gabinecie dentystycznym pracują na nowoczesnych urządzeniach. Po szczegóły zapraszamy na stronę WWW. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - NZOZ J.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praktyka Stomatologiczna Marta Nadzikiewicz »

  Ortodentis to specjalistyczne centrum stomatologii, które powstało w Łomiankach. Wykonujemy tu zabiegi w zakresie profilaktyki, leczenia, protetyki, stomatologii estetycznej, chirurgii i ortodoncji. Leczymy choroby dziąseł, zmiany próchnicze, usuwamy kamień i osady na zębach. Zajmujemy się także wybielaniem zębów, likwidacją przebarwień, korygowaniem kształtu zębów i diastem, zakładaniem licówek i uzupełnianiem straconego uzębienia, wykorzystując korony i dobierając protezy. Oczywiście, podczas wizyt, udzielamy też profesjonalnych porad, w zakresie prawidłowej higieny i pielęgnacji jamy ustnej. Na stronie internetowej zamieściliśmy dokładne informacje o usługach.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • EWA BZYMEK - stomatologia estetyczna Sosnowiec »

  Pragniemy gorąco polecić Państwu fachowe usługi dentystyczne wykonywane w ramach prywatnej praktyki przez lek. stom. Ewę Bzymek. Ich zakres obejmuje miedzy innymi zapobieganie próchnicy, leczenie i usuwanie zębów, endodoncję, protetykę oraz leczenie chorób przyzębia. Kolejną specjalnością Ewy Bzymek są zabiegi związane ze stomatologią estetyczną, takie jak choćby wybielanie zębów, czy zakładanie biżuterii nazębnej. Wieloletnie doświadczenie zawodowe tej dentystki to gwarancja najwyższego standardu obsługi. Warto skorzystać z tej propozycji, gdyż piękny uśmiech to podstawa dobrego samopoczucia. Więcej dokładnych wiadomości mogą Państwo odnaleźć na stronie

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków PLUS-DENT »

  Ból zęba, strach czy to za każdym razem musi się wiązać z dentystą?? Otóż niekoniecznie!? Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu stomatologicznego PLUS-DENT gdzie wszelkie zabiegi prowadzone są fachowo a co najważniejsze bezboleśnie!!! Nowoczesna technika jak widać wkroczyła też do gabinetów stomatologicznych tutaj także komputerowe metody leczenia rozpoczynają wspomagać lekarzy dentystów. Ta technika która wkroczyła do gabinetów jest faktycznie bardzo skuteczna np. :

  The Wand urządzenie sterowane komputerowo do bezbolesnego podawania znieczuleń.
  Mikroskop stomatologiczny (Endodoncja)
  Ortodoncja - komputerowe systemy do obliczania i wspomagania leczenia wad zgryzu

  To nie wszelkie przyszłościowe systemy gdyż lista jest dość spora.
  Gabinet Stomatologiczny PLUS-DENT zatrudnia lekarzy specjalistów z różnych dziedzin stomatologii: chirurdzy, ortodonci, endodoncji itp. Ta wykwalifikowana kadra lekarzy dla których wykonywany zawód jest pasją bez ustanku podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach w Polsce i zagranicą.
  Każdy problem pacjenta traktujemy indywidualnie i poważnie, rutyna jest nam obca. Dlatego cieszymy się nienaganną opinią.
  Zabiegi jakie wykonujemy:

  Ortodoncja
  Endodoncja (leczenie kanałowe pod mikroskopem stomatologicznym)
  wybielanie zębów
  stomatologia zachowawcza
  stomatologia estetyczna
  stomatologia dziecięca
  bezbolesne leczenie i usuwanie zębów
  implanty zębów
  higienizacja
  protetyka
  chirurgia stomatologiczna

  Gabinet Stomatologiczny PLUS DENT Dentysta Kraków zaprasza
  tel. +48 12 659 59 79 kom. +48 785 198 986
   

  Data dodania: 25 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • ROMAN BORCZYK stomatologia dla dzieci »

  Uważasz, że Twoje dziecko musi płakać przed i w trakcie każdej wizyty u dentysty? Jesteś w ogromnym błędzie. Dziecko reaguje płaczem na leczenie, bowiem nie wszystkie placówki stomatologiczne, czy ortodontyczne są przystosowane do leczenia najmłodszych pacjentów. Także ich pracownicy nie zawsze mają do nich podejście. Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji w Katowicach jest kliniką utworzoną dla Ciebie i Twojego dziecka. Nasi lekarze są wyśmienitymi fachowcami w swojej dziedzinie. Są oni empatyczni w stosunku do dzieci i potrafią sprawić, że czują się one bezpiecznie w ich obecności. Jednocześnie wyposażenie tej kliniki w najnowocześniejszy sprzęt sprawia, że leczenie ząbków dziecka staje się dla niego bezbolesne, a wręcz przyjemne. Kreujemy swoim pacjentom przyjazny klimat co sprawia, że czują się oni doskonale podczas pobytu u nas a także chętnie do nas wracają. Zapraszamy Cię na naszą stronę internetową:

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej Medic »

  Przedstawiamy Państwu Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej. Siedziba ośrodka zawiera się w Poznaniu na terenie województwa wielkopolskiego. Świadczymy usługi z obrębu medycyny estetycznej i stomatologii. Pomagamy naszym pacjentom w leczeniu chorób zębów oraz przyzębia. Prócz tego przeprowadzamy również zabiegi pielęgnująco -relaksacyjne na twarz oraz ciało, do których przynależą między innymi modelowanie twarzy leczenie łysienia lub likwidowanie cieni pod oczami. Można się z nami skontaktować za pomocą wiadomości e-mail czy też telefonicznie. Więcej informacji oraz dane kontaktowe naszej placówki znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jardent - stomatolog Iława »

  Stomatolodzy z gabinetów Jardent mieszczących się w Ostródzie i Iławie zajmą się Państwa uzębieniem. Diagnozujemy przy pomocy rentgena i eliminujemy próchnicę i wszelkie choroby przyzębia i dziąseł. Niektóre przypadki potrzebują sięgnięcia po chirurgię stomatologiczną. Wtedy aplikujemy bezbolesne znieczulenie na czas wyrywania zębów, dłutowania i zszywania ran. Po wszystkim sporządzamy protezy całościowe albo fragmentaryczne, czasami wszczepiamy implanty. Wszystkie niezbędne dane odkryjecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZOZ Sp. z o.o. - medspec.pl »

  Medycyna Specjalistyczna w Sopocie to Zakład Opieki Zdrowotnej, który powstał już w 1966 roku. Z początku placówka działała jako Lekarska Spółdzielnia Medycyny Specjalistycznej, jednakże poza zmianą nazwy nie zmienił się charakter działalności firmy. Medycyna Specjalistyczna jest lecznicą wielospecjalistyczną. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo świadczenia specjalistów z obszaru chorób skóry, dróg oddechowych, układu trawiennego, okulistę, ginekologa i wszystkich innych dolegliwości. Od pewnego czasu nasz zespół zasilają również lekarze medycyny podróży, Zapraszamy do zapoznania się z propozycją praktykujących w zakładzie lekarzy na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • J DENT - stomatologia Gdynia »

  Chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim, najwyższą jakość usług dentystycznych - skorzystaj z propozycji Kliniki J-dent. Prowadzimy działalność w Gdyni od wielu lat zyskując zaufanie naszych klientów. Oferujemy szeroki zakres zabiegów i usług począwszy od stomatologii zachowawczej oraz dziecięcej, przez chirurgię stomatologiczną, protetykę, implantologię, a na stomatologii estetycznej kończąc. W procesie leczenia wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt oraz najnowsze technologie. Dbamy o to, żeby wszystkie zabiegi były realizowane w sposób bezbolesny, dbając tym samym o Państwa wygodę. Zajmujemy się również szeroko pojętą profilaktyką jamy ustnej. Więcej o nas na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szczecińskie Centrum Stomatologii ESKULAP »

  Szczecińskie Centrum Stomatologii ESKULAP zdaje sobie sprawę z tego, że przeciwdziałanie chorób zębów i dziąseł, wizyty kontrolne i właściwa higiena jamy ustnej czy usuwanie kamienia nazębnego oraz osadu są pierwszymi krokami do zachowania zdrowego, mocnego uzębienia. W przypadku dzieci dostępne jest fluorkowanie zębów, dorosłym oferuje się np. impregnację zębiny czy ostrzykiwanie biostyminą. prócz tego zespół specjalistów stomatologii współpracujący z Niepublicznym Zakładem Opieki Stomatologicznej ESKULAP mieści ortodontę, dentystę przeprowadzającego leczenie kanałowe a i implantologia czy protetyka. Szczegóły znajdą Państwo na stronie www.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »