Strony związane z hasłem 'fotografia ślubna':

 • KasiaKolecka.pl »

  Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu człowieka. W końcu niecodziennie podejmuje się decyzję, która rzutuje na nasze dalsze losy. Niecodziennie wybieramy kompana swej doli i niedoli. Cała otoczka towarzysząca temu wydarzeniu sprawia, że chcemy je utrwalić. Ludzka pamięć jest zawodna, więc lepiej dokumentować fakty na zdjęciach. Tym zajmie się dla nas fotograf. Kraków to miejsce, w którym świadczy on swoje usługi. Na świecie istnieje wiele zawodów. Jedni zajmują się handlem, inni prowadzą salon fryzjerski. Są też tacy, którzy sprzedają produkty finansowe, nadzorują budowy domów, stadionów, dróg. Popularnym zawodem jest też fotograf. Kraków to znakomite miejsce do fotografii

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Slubiplener.nets.pl - Fotografia ślubna i videofilmowanie »

  Slubiplener. Zdjęcia ślubne i plenerowe oraz videofilmowanie uroczystości ślubnych i weselnych. Lublin, województwo lubelskie. Fotograf i kamerzysta na twoje wesele. Wideofilmowanie odbywa się w nowoczesnej technice zdjęciowej VDSLR co pozwala uzyskać jakość FULL HD na płytach blue ray. Ciekawe rozwiązania i indywidualne podejście do każdej pary młodej w zakresie fotografii i widereportażu. zapraszam.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • White Pixel, fotografia ślubna Kraśnik Lublin, videofilmowanie, Skrok Jacek »

  Dziś zdjęcia robi praktycznie każdy. Nie każdy jednak potrafi wykonać zdjęcia najwyższej jakości. Ja dzięki temu, że fotografia to przede wszystkim moja wieloletnia pasja oraz dzięki latom doświadczeń wykonuję wyjątkowe zdjęcia, które mogą stanowić wspaniałą pamiątkę. Wiem jak zamknąć w kadrze emocje towarzyszące tak niezwykłym życiowym wydarzeniom - jak ślub czy pierwsza komunia. Poza fotografią zajmuję sie wideofilmowaniem. Jeżeli potrzebujesz pięknej pamiątki zgłoś się do mnie już dziś, mogę zagwarantować, że będziesz zadowolony z efektów mojej pracy.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.fotografnaslub.e-blogi.pl »

  ?Fotograf na ślub? to blog stworzony dla przyszłych nowożeńców, którym brak pomysłu na sesję, szkoda czasu na poszukiwania, bądź przerażonych ogromem spraw do załatwienia na nich czekających. Prezentujemy rankingi najchętniej wybieranych fotografów z danych regionów, tworzymy zestawienia najtańszych, czy dysponujących miejscem w kalendarzu we wskazanych terminach. Ponadto podpowiadamy jak przygotować się do sesji, gdzie i kiedy ją zorganizować, bądź jak organizować by wyszło dobrze, a niedrogo.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Anjazielinska.com »

  Ślub to z pewnością niezmiernie ważne zdarzenie w życiu każdego człowieka. Istotne jest także, żeby ta pierwszorzędna uroczystość była właściwie udokumentowana. Współcześnie zdjęcia ślubne są bardzo powszechne, z tej racji fotograf ślubny (Świebodzin to miasto, w którym realizuje swoje usługi), ma dużo pracy. Fotografie ślubne są poza tym pierwszorzędną pamiątką dla przyszłych dzieci. Bezspornie ważne jest to, aby fotograf ślubny pracował rzetelnie. Sprawdzona firma Anja Zielińska Fotografia Ślubna Lubuskie poleca robienie fotografii w rozmaitych miejscach. Sesja zdjęciowa to niewątpliwie znakomity sposób na poprawę samopoczucia. Ciekawa fotografia powinna być nietuzinkową niespodzianką dla najbliższej osoby. Sprawdzony artysta Anna Zielińska (Fotograf Ślubny Lubuskie) zajmuje się prócz tego obróbką cyfrową, robi swoją pracę z pełnym poświęceniem, jej fotografie charakteryzują się najwyższą klasą. Szukając właściwego artysty fotografika, trzeba zwrócić poza tym na jego ogromne doświadczenie, które jest na pewno niezbędne. Na witrynie online znajdują się bliższe informacje.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kuzniawspomnien.pl - fotograf sochaczew »

  Porządny fotograf weselny powinien być kreatywny, aby być w stanie zaoferować Państwu całkowitą satysfakcję. Dowolne zamówienie jest dla mnie unikalne, dzięki czemu efekty mają w sobie magię i również są wyjątkowe. Niezaprzeczalnie równie istotne jest bycie wrażliwym, aby Państwa nawet niebywale wysublimowane sugestie zostały ukazane na fotografiach. Tworzę nie tylko sesje weselne, ale również fotografie dziecięce, ciążowe, komunijne oraz chrztu. Oprócz obrania priorytetu na adekwatny do oczekiwań stopnień artystyczny moich fotografii, bardzo staram się aby w tym samym czasie mieć możliwość zaproponować atrakcyjne ceny. Podejmuję się zleceń głównie na terenie województwa Mazowieckiego ze szczególnym naciskiem Warszawy oraz powiatu Sochaczewskiego. Uprzejmie zachęcam do obejrzenia moich fotografii na stronie kuzniawspomnien. pl. Pozdrawiam, Ewelina K. .

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotoslubne-bialystok.pl »

  Fotografia ślubna w Białymstoku to właśnie to czym zajmuję się na co dzień i co jest moją pasją, czemu poświęcam się całym sobą i co kocham. Dla mnie fotografia ślubna to opowiadanie pewnej historii, którą trzeba dobrze przemyśleć i przedstawić, tak, aby Para Młoda była w pełni usatysfakcjonowana ze zdjęć ślubnych, które dla nich zrobię. Taka pamiątka towarzyszy człowiekowi przez całe życie, dlatego też perfekcyjne wykonanie swojej pracy jest gwarancją interesujących zdjęć i wspomnień do których zawsze będziecie mogli powrócić. Jeśli szukasz fotografa na ślub w Białymstoku, zapraszam do mnie.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotmix.pl - Reportaż Ślubny »

  Witam Państwa i zapraszam do obszarów mojej fotografii, zwłaszcza do fotografii ślubnej. Wielką przyjemność przynosi mi tworzenie zdjęć, które pozwalają mi utrwalać uczucia kwitnące przez całe życie. Uważam, że fotograf powinien być wszędzie, nie tylko tam, gdzie dzieją się najważniejsze wydarzenia danej uroczystości, ale również tam gdzie dzieją się rzeczy z pozoru mniej istotne. Pochodzę z Bydgoszczy, nazywam się Krzysztof Krause. Zajmuje się fotografią weselną, rodzinną, okolicznościową, eventową i reklamową. Dzięki doświadczeniu które zdobyłem przez te lata, potrafię zrobić ciekawe i dobre fotografie w każdym miejscu i w każdych warunkach. Wykonuję nowoczesne sesje plenerowe ślubne, sesje plenerowe rodzinne i sesje dziecięce, oraz reportaże. Mieszkańcy z Bydgoszczy jak i jego okolic, poszukujące fachowców od takich fotografii, bez wątpienia winny zapoznać się z ofertą, jaką proponuje firma Fotmix. Fotografia dziecięca to wielka radość jak i wezwanie, które wymaga od fotografa ogromnej intuicji i cierpliwości, ale także jest to wspaniała zabawa dla małego modela. Fotografia ciążowa czy sesja brzuszkowa są niezwykłą pamiątka dla przyszłych rodziców. Kiedy nasze pociech będą dorastać i stawać się coraz mądrzejsze, zawsze będzie mogli sięgnięcia po zdjęcia, fotoksiążkę lub fotoalbumy, które przypomną nam niezapomniane chwile spędzone z naszym dziećmi. Jestem otwarty na pomysły i propozycje, które urozmaicą zdjęcia z wesela, jak i pleneru, czy waszej wyjątkowej sesji. Wasze fotografie przedstawię tak, jak sobie wymarzycie. Oferujemy także program do tworzenia fotoproduktów. FotoBook jest bezpłatnym oprogramowaniem, dzięki któremu możesz wykonać swój fotoprodukt. Nie musisz mieć żadnych aplikacji graficznych, nie potrzebujesz znać się na ich obsłudze. Nasz program automatycznie ułoży zdjęcia. Gdy wykonasz już swój FotoProdukt możesz złożyć u nas zamówienie.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Yourstime fotografia ślubna »

  Mam przyjemność zaprosić do obejrzenia portfolio fotograficznego z zakresu fotografii ślubnej. Wykonuje kompleksową obsługę fotograficzną całego wydarzenia jakim jest Państwa wesele. W skład takie usługi jak wykonanie całego reportażu w zakresie przygotowania, błogosławieństwa, ceremonię ślubną i przyjęcie weselne. W zależności od uzgodnień, warunków lub charakteru całego wesela, oferta, jej zakres może zostać dowolnie kształtowany. Standardowo materiał z reportażu oraz sesji ślubnej przekazywany jest w formie elektronicznej. Istnieje możliwość przygotowania materiałów w postaci profesjonalnych wydruków zwykłych lub na materiałach archiwalnychNajczęściej fotografuje w Krakowie oraz Małopolsce. Nie mniej nie ograniczam się jedynie do tej lokalizacji. Wykonywałem już zdjęcia ślubne w całej Polsce, również nad naszym pięknym morzem.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »