Strony związane z hasłem 'home page':

 • CRU CENTRUM RACHUNKOWOŚCI I UBEZPIECZEŃ SP. Z O.O. »

  CRU Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń Sp. z o. o. to wykwalifikowany skład specjalistów, jaki specjalizuje się w obsłudze księgowej także potężnych spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Posiadamy wieloletnie praktyki w rozliczaniu firm, wskutek czemu zaświadczamy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nasze Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń absorbuje się również prowadzeniem ewidencji kadrowo-płacowej m. in. przygotowywaniem list płac, deklaracji PIT 4, PIT 11, PIT 8, tworzeniami deklaracji do ZUS, druków RMUA dla pracowników, zakładaniem akt osobowych, obsługą zwolnień lekarskich, urlopów. Szerzej pod adresem internetowym.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zajazd Rytkówka Toruń »

  Oberża Rytkówka w miejscowości Obrowo swoją przestronnością, bogactwem smaku i obsługą, przyciąga łańcuch Klientów, jacy mogą skorzystać także z noclegu. W naszej ofercie znajduje się także organizacja przyjęć ślubnych oraz bankietów. Opisuje nas indywidualne podejście do każdego Interesanta, zatem jesteśmy w stanie sprostać nawet w najwyższym stopniu wysublimowanym gustom interesantów. Cały obiekt jest uwolniony od dymu tytoniowego, co owocuje dużym przepychem tudzież zadbanymi pomieszczeniami. Jeśli pragną Państwo zasięgnąć szerszych informacji, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ASEO PAPER Spółka z o.o. prześcieradła jednorazowe »

  Przedsiębiorstwo Aseopaper sp. z o. o. to jeden z czołowych dystrybutorów wyrobów higienicznych oraz urządzeń i środków higieny na rynku. Nasza aktywność odbywa się w Tarnowskich Górach. Proponujemy: materiały higieniczne, dozowniki i podajniki, kosze na śmieci, suszarki do rąk jednorazowe produkty higieniczne (nakładki sedesowe, woreczki WC) oraz chemię fachową ECOCHEM. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów po ogromnie konkurencyjnych cenach, jak również idealną logistykę umożliwiającą terminowe dostawy. Całkowitą ofertę naszej firmy można odszukać na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZOFIA DUŁAWA przetwórstwo tworzyw sztucznych »

  Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Zofia Duława to rodzinna firma funkcjonująca na polskim rynku od 30-stu lat. Na początku swej działalności firma trudniła się produkcją wyrobów dedykowanych dla rolnictwa i budownictwa, a od 1989 roku produktów dla przemysłu pożarniczego. Jednym z głównych cech firmy jest stawianie na ciągły rozwój, w związku z tym w chwili obecnej produkujemy także części do elektronarzędzi oraz do urządzeń mikroprocesorowych, a dodatkowo inne produkty, takie jak stopy oraz nogi stołów bilardowych, nasadki na profile kątowe, prostokątne, okrągłe, plomby tworzywowe, łapki pływackie. Razem z poszerzeniem asortymentu pojawiła się również potrzeba utworzenia nowej siedziby (w 2001 roku) i nowej hali magazynowej (w 2006 roku). Aktualnie zajmujemy się modernizacją naszego parku maszynowego. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kamieniarstwo Katowice - Andrzej Strokosz »

  Kamieniarstwo Andrzej Strokosz proponuje swoim klientom wysokiej klasy usługi kamieniarskie oraz dodatkowy pakiet usług artystycznych. Na specjalne zlecenie naszych kontrahentów przeprowadzamy portrety kute w kamieniu, a też rzeźby skonstruowane fachowo i fachowo. W ofercie firmy Kamieniarstwo Andrzej Strokosz jest rozległy dobór akcesoriów nagrobnych takich jak wazony, lampiony, książki, ławeczki, itp. Jesteśmy specami i kładziemy duży nacisk na precyzję i kompetentne doradztwo, bowiem wiemy, iż nasi użytkownicy wielokrotnie są zagubieni i nie sprostają postanowić się co do jednego stylu bądź koloru. Osoby zaciekawione naszymi usługami zapraszamy na witrynę WWW.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • MWM Serwis - Naprawa sprzętu AGD »

  MWM Serwis. Naprawa sprzętu AGD, to nasz fach, ale jednocześnie pasja, dzięki czemu wykonujemy usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Posiadamy własne stacje do napełnienia urządzeń chłodniczych i R600a, komplet do lutowania na twardo, stację do odzysku czynnika freonowego, elektroniczny wykrywacz freonu, elektroniczne wykrywacze gazów zapalnych i wysokiej klasy przyrząd do uzyskiwania zespoleń rodzaju lookring. Dzięki dobrze wyekwipowanemu zapleczu fachowemu możemy podjąć się renowacji każdych urządzeń RTV i AGD. Działamy na terenie Lublina, ale dojeżdżamy do naszych klientów. Istotne wiadomości o naszej ofercie pod adresem WWW.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Z. U. H. Rolzbyt Gmiter Krzysztof - produkty opałowe »

  Z. U. H. Rolzbyt Gmiter Krzysztof, to firma, które specjalizuje się w zapewnianiu wysokiej klasy produkty opałowe i produkty używane w rolnictwie na obszerną miarę. W naszej ofercie odnajdą Państwo także wapno tlenkowe, nawozowe oraz magnezowe, jakie ze względu na obszerną zawartość CaO pozwala na aktywne odkwaszenie gleby i skuteczną uprawę roślin na tak przygotowywanej glebie. mamy w sprzedaży nadzwyczaj ogromny asortyment węglowy, jaki różni się nie wyłącznie okazałością, ale też kalorycznością. Ponadto węgla z kopalni śląskich proponujemy nieco tańszy, jednak także dobry jakościowo, węgiel syberyjski. Szerzej pod adresem WWW.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma Inoxbud balustrady warszawa »

  Zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy InoxBUD, która siedzibę oraz zakład produkcyjny posiada w Warszawie. Istniejemy na rynku od wielu lat, dostarczając naszym odbiorcom serię artykułów takich, czy Robimy też ze szkła. W procesie produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości surowce, jakie znamionuje wielka odporność i rzetelność. Posiadamy mnóstwo wzorów już zakończonych prac, i również projektujemy balustrady, barierki i schody na wyjątkowe zamówienie partnera. Dzięki obszernemu zaangażowaniu zyskaliśmy wierną grupę klientów. Oferujemy doświadczone doradztwo w obszarze proponowanego asortymentu plus dostroimy rozwiązanie, które doskonale ukoi Twoje potrzeby.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lean-Tech s.c. Listwy rolkowe elementy kulowe »

  Posiadająca swoją siedzibę we Wrocławiu firma Aklor, komponuje Państwu przeróżną ofertę z zakresu realizacji inwestycji przemysłowych lub dystrybucji artykułów przemysłowych. Wspieramy działy utrzymania ruchu, planistyczne, inżynierii procesu oraz działy techniczne. Absorbujemy się także dostarczaniem rolek transportowych poświęconych do przenośników grawitacyjnych, napędowych czy taśmowych. Służymy także doświadczonym doradztwem. Spełniamy potrzeby nawet w największym stopniu wymagających klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Więcej informacji na temat naszej firmy, zdołają odnaleźć Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »