Strony związane z hasłem 'implanty':

 • Mojstomatolog.eu - usługi stomatologiczne Poznań »

  Bez względu na to, czy kwestią są profesjonalne świadczenia w zakresie protetyki, czy doskonałej klasy implanty Poznań to za sprawą naszej spółki doskonałe miejsce, żeby otrzymać doskonałej klasy usługi w dziedzinie stomatologii. Nasza firma Stomatolog Poznań dostarcza pełen pakiet usługowy, dzięki któremu, jeśli kwestią jest stomatologia estetyczna, Poznań to miasto istotnie warte uwagi. Polecamy solidnie przeprowadzone usługi z dziedziny stomatologii przeprowadzane przez kompetentnych oraz życzliwych profesjonalistów ? dobry dentysta Poznań ? gorąco każdego zapraszamy do odwiedzin witryny www!

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • AlbusDent chirurg stomatolog Kraków »

  AlbusDent z Krakowa zaprasza do profesjonalnych gabinetów stomatologicznych, jakie zapewniają całościową opiekę związaną z zachowaniem zdrowych oraz ładnych zębów. Dajemy najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny, przy użyciu którego jest realne opracowanie optymalnego programu leczenia. W naszej pracowni rentgenowskiej znajduje się aparat wiodącej w branży firmy Gendex. W kierunek usług naszego Centrum Stomatologicznego prócz stomatologii zachowawczej, proponujemy wszelakie zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej, periodontologii, endodoncji tudzież pedodoncji. Specjalizujemy się w stomatologii dziecięcej. a nawet pomagamy naszym pacjentom cieszyć się ładnym i białym uśmiechem z wykorzystaniem pomocy lekarzy ortodontów, protetyków tudzież każdym zabiegom powiązanym ze stomatologią estetyczną.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAKRODENT - implanty Ursynów »

  Od lat marzysz o polepszeniu wyglądu swoich zębów, chcesz zacząć się uśmiechać - nie zwlekaj - odwiedź Centrum Medyczne Makrodent. Oferujemy duży zakres usług stomatologicznych od stomatologii zachowawczej przez chirurgię, endodoncję, skończywszy na protetyce, implantologii, ortodoncji oraz stomatologii estetycznej. Poprawimy położenie, kształt zębów, uzupełnimy braki w uzębieniu. Dzięki profesjonalnym zabiegom odzyskasz biel uśmiechu. Warto wspomnieć, iż pierwsza wizyta kontrolna wykonywana jest gratis. Dobro pacjenta jest naszym priorytetem. Odwiedź nasze gabinety zlokalizowane na warszawskim Ursynowie i w Mysiadle/Nowej Iwicznej. Zapoznaj się z informacjami z naszej strony internetowej:

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Medicus.szczecin.pl »

  Leczenie zębów, zabiegi stomatologii estetycznej czy też badania medycyny pracy to jedne z usług świadczonych przez Spółdzielnię Pracy Lekarzy Specjalistów MEDICUS. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem. Funkcjonujemy w regionie województwa zachodniopomorskiego od przeszło 60 lat. W ramach działalności Spółdzielni wykonujemy także operacje przepuklin czy też stulejek i zabiegi laserowe oraz kriochirurgiczne. Lekarze przyjmują w godzinach 8:30 (poniedziałek- piątek) oraz 9:00- 13:00 (sobota). Osoby zaintrygowane, w celu zdobycia szczegółowych informacji na temat naszej działalności zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ S-MEDI - zespół gabinetów lekarskich »

  W klimatycznym otoczeniu cieszyńskich zabudowań umiejscowiona jest siedziba zespołu gabinetów lekarskich pod szyldem firmy NZOZ S-MEDI. W skład kompetencji leczniczych, w jakich precyzują się nieprzerwanie kooperujący z jednostką zawodowcy przynależą m. in. : psychiatria oraz okulistyka, ginekologia a także urologia bądź gastroenterologia, odontologia. Na miejscu mają możliwość Państwo również zrealizować badania RTG albo tomografię. Firma otwarta jest od poniedziałku aż do czwartku między 9:00 oraz 19:00 a w piątki działa od 9:00 aż do 17:00. Więcej informacji o zakresie usług dopełnianych przy użyciu zespołu gabinetów lekarskich S-MEDI przystępnych jest na stronie www jednostki.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Rodzinna s. c. W. M. Kuroczko »

  Specjalistyczne Studio Implantologii i Stomatologii Estetycznej. Stomatologia Rodzinna s. c. W. M. Kuroczko podejmuje osoby, które posiadają wadę zgryzu, problemy próchnicze a także z innymi ułomnościami uzębienia w gabinecie dentystycznym, jaki zawiera się w Zamościu. Gabinet jest otwarty od poniedziałku do piątku. Eksperci ortodonci podejmują pacjentów pomiędzy godziną 9, a godziną 20. W zakres zaświadczanych usług wkracza zarówno odontologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja, periodontologia jak i chirurgia dentystyczna dla osób dorosłych i dzieci. Więcej danych na rzecz działania gabinetu dentystycznego pod adresem WWW.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Endo-medica Mariola Terlecka - gabinet stomatologiczny »

  Tyski gabinet dentystyczny Endo-Medica, to prawdziwy profesjonalista w sferze wszechstronnych usług dentystycznych. Oferujemy Państwu ogromny obszar usług, między innymi, takich jak: leczenie zachowawcze, wybielanie zębów, usuwanie kamienia nazębnego, leczenie ortodontyczne za pomocą aparatów stałych i ruchomych. Nasz gabinet kierowany jest przez lekarzy specjalistów z długoletnim doświadczeniem. Dysponujemy najnowszej generacji sprzętem, także z zakresu rentgenodiagnostyki. Nasza propozycja skierowana jest również do dzieci jak i dorosłych. Specjalne znaczenie przywiązujemy do dbałości o wygodę i komfort pacjentów. Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na stronie:

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Stomatologiczna AS DENT - Sopot »

  Szukasz dobrego, ortodonty, protetyka czy też implantologia - zapraszamy do Kliniki Stomatologicznej AS Dent. Tutaj otrzymasz fachową pomoc lekarzy specjalistów. Wada zgryzu, nieodpowiednie ustawienie szczęki, utrata, ukruszenie naturalnych zębów przestanie być problemem. Dodatkowo oferujemy opiekę podstawową - profilaktyka i leczenie próchnicy oraz komplet zabiegów stomatologii estetycznej - czyszczenie, wybielanie, wstawianie licówek porcelanowych, czy koron pełno porcelanowych. Nowoczesny sprzęt oraz urządzenia takie jak mikroskopy, lupy, aparaty do cyfrowych zdjęć radiologicznych umożliwiają szybką diagnozę i dobranie najlepszego planu leczenia. Zapraszamy na naszą stronę internetową:

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sdentalclinic.pl »

  W Warszawie i Piasecznie umiejscowione są gabinety dentystyczne S DENTAL CLINIC. Kliniką zawiaduje Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, lekarz stomatolog ze specjalizacją w stomatologii ogólnej oraz protetyce stomatologicznej. Każdy z dentystów pracujących w naszych gabinetach kończył określoną specjalizację. Jednoczymy ortodontów oraz chirurgów stomatologicznych bądź ekspertów pedodoncji bądź leczenia kanałowego zębów. Poza diagnostyką schorzeń jamy ustnej czy realizowaniem zabiegów dentystycznych, oferujemy podobnie działania z zakresu profilaktyki. Dogłębny obszar usług wykonywanych w S DENTAL CLINIC odnajdą Państwo na stronie www.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOWDENT - stomatolog Kraków »

  Serdecznie zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą firmy Kowdent, będącej jedną z najlepszych w Krakowie prywatnych przychodni stomatologicznych. Przedsiębiorstwo kontynuuje rodzinne tradycje dentystyczne, zapoczątkowane w 1966 roku. Tak wielkie doświadczenie to gwarancja kompetentnych i nadzwyczaj profesjonalnych usług medycznych. Dodatkowo personel firmy Kowdent to zespół specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, a także dysponują bardzo nowoczesnym sprzętem. Firma proponuje między innymi profilaktyczne, lecznicze i estetyczne zabiegi dentystyczne, zabiegi chirurgiczne i implantologiczne, a także leczenie endodontyczne z wykorzystaniem mikroskopu operacyjnego. Szczegółowe wiadomości o ofercie poradni Kowdent znaleźć można pod adresem

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • UNIDENT - stomatolog Mielec, gabinet stomatologiczny w Mielcu »

  Dlaczego warto wybrać UNIDENT?

  Jeżeli dentysta kojarzy Ci się z bólem, cierpieniem itd. to UNIDENT zmieni Twoje podejście do stomatologii.

  O Twoje zęby zadba dentysta Bartosz Dziuba. Stosujemy tylko nowoczesne i sprawdzone techniki, które pozwolą cieszyć się długo efektami naszej pracy.

  UNIDENT
  ul. Godlewskiego 10A
  39-300 Mielec

  W zakresie naszych usług m. in stomatologia estetyczna, dziecięca, chirurgia i inne.

  Data dodania: 27 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Nowy Impladent »

  NZOZ Nowy Impladent to przede wszystkim stomatologia estetyczna i rekonstrukcyjna. Jej pacjentami są zarówno najmłodsi, jak i dorośli. Stawia się tutaj przede wszystkim na nowoczesne zaświadczanie usług, z troską o każdy, nawet najmniejszy detal. Nowoczesny sprzęt, materiały najwyższej jakości- wszystko to powoduje, iż pacjent spotyka się z kompetentnym rozstrzyganiem problemów w obrębie jamy ustnej. Firma kładzie spory nacisk na rozwój technik implantologicznych. Inwestuje się w najświeższe światowe rozwiązania. W tej chwili dysponuje kilkoma technologiami, które zapewniają odzyskanie niezwykle atrakcyjnego wyglądu. Wybór jest indywidualnie dopasowywany do danego pacjenta. Prezentowane gabinety stomatologiczne zaistniały w 2008 roku. Od tej pory cieszą się coraz to większą popularnością. Duży wpływ na to ma panująca tutaj życzliwa i przyjacielska atmosfera, dzięki której każdy zabieg kojarzy się z komfortem i szybkością realizacji. Więcej wiadomości na stronie:

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dental Clinic s.c. Wójcik - gabinet stomatologiczny »

  Wójcik Dental Clinic specjalizuje się w leczeniu stomatologicznym, a szczególną specjalizację kliniki określa się jako implantologię, ortodoncję i stomatologię estetyczną. Doświadczeni dentyści, jacy pracują w Wójcik Dental Clinic, to trzej bracia, którzy kontynuują tradycję rodzinną w zakresie leczenia stomatologicznego osób dorosłych a także dzieci. Kompetentny personel realizuje obszerny zakres usług związany z profilaktyką dentystyczną. Klinika rozmieszcza się w Warszawie tuż przy ulicy Grzybowskiej 3 i czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 8 aż do 20. Wszelkie szczegółowe informacje zostały przystępnie opisane na witrynie internetowej kliniki.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum dentystyczne "i" w Miedzyborowie »

  Centrum dentystyczne "i" - prywatny gabinet stomatologiczny oferujący usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, a przede wszystkim implantologii. Naszą specjalnością są implanty zębowe w systemie IBS (Korea) w super niskiej cenie. O systemie IBS i jego zaletach można poczytać na naszej stronie. Dla osób przyjezdnych oferujemy możliwość noclegu. Nasz gabinet znajduje się 45 km od Warszawy, dobry dojazd koleją, jest też możliwość transportu z Warszawy za dodatkową opłatą. Ponadto prowadzimy ciekawe szkolenia dla lekarzy dentystów i asystentek stomatologicznych, w tym szkolenia z implantologii - implanty IBS, zastosowanie laserów w stomatologii, i inne (po ukończeniu kursów wydajemy zaświadczenia MEN).

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Dentystyczna Schelldent »

  Schelldent zaprasza do siebie wszystkich pacjentów, którym zależy na zdrowych oraz białych zębach. W naszej klinice pracują najlepsi profesjonaliści, którzy wykonują kompleksową diagnostykę oraz leczenie kanałowe, wad zgryzu, chorób przyzębia, oferujemy bezbolesne leczenie, bezinwazyjne wszczepianie implantów. Schelldent - stomatolog, chirurg szczękowy zaprasza do umawiania się na wizyty w dogodnym dla siebie terminie. Warto zaufać naszemu doświadczeniu, bowiem chcemy, żebyście wychodzili od nas uśmiechnięci i zadowoleni.

  Data dodania: 31 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Alfadent Implantologia Stomatologiczna Częstochowa »

  Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej. Oferujemy Państwu sprawdzone implanty zębów, pozwalające na perfekcyjne zastąpienie niekompletnego uzębienia. Dzięki nam już setki pacjentów może na powrót cieszyć się pięknym, kompletnym uzębieniem, które nie tylko wygląda naturalnie ale również funkcjonalnie spełnia rolę własnych zębów. Taki komfort użytkowania przez długie lata dają wyłącznie najwyższej klasy implanty zębów wszczepianych w klinice Alfadent. Zapraszamy na wizytę, nasi specjaliści pomogą Państwu przywrócić zdrowy i piękny uśmiech.

  Data dodania: 19 07 2016 · szczegóły wpisu »