Strony związane z hasłem 'kredyt':

 • Get-Money.pl - Najlepsze pożyczki przez Internet »

  Portal get-money. pl to najlepsze oferty, promocje kredytów i pożyczek internetowych w jednym miejscu. Nie zaciągaj pierwszej lepszej pożyczki w ciemno! Dzięki bogatej ofercie szybkich pożyczek internetowych oraz szczegółowym opisom, mogą Państwo wybrać najlepszą pożyczkę online i tym samy pożyczyć pieniądze na korzystniejszych warunkach, a do tego szybciej, taniej, wygodniej i bezpiecznie. W naszym portalu w opcji "pierwsza pożyczka za darmo" macie Państwo do wyboru ponad 20 ofert z kilkudziesięciu parabanków. Podobnie jest z pożyczkami na raty przez internet z terminem spłaty do 36 miesięcy oraz pożyczkami w promocji, które są tańsze niż w standardowej ofercie. Wierzymy, że z tak obszernej oferty, wybiorą Państwo najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe dla siebie i dzięki niemu zrealizują swoje marzenia. Zapraszamy do Get-Money. pl - najbardziej opiniotwórczy portal finansowy w Polsce.

  Data dodania: 05 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kredytowaaleja.pl »

  Hipoteka to rodzaj umowy, który w niektórych przypadkach ulega wygaśnięciu. Hipoteka wygasa, jeżeli już mija ważność wierzytelności, lecz jeżeli już istnieje możliwość powstania kolejnych stosunków w późniejszym czasie, hipoteka jest przedłużana. Hipoteka wygasa również wówczas, kiedy posiadacz nieruchomości złoży odpowiednią kwotę do depozytu sądowego, zrzekając się a dodatkowo prawa do odebrania jej z powrotem. Kiedy hipoteka zostaje wykreślona z księgi wieczystej, gdyż zawarta została bez podstawy prawnej, wygasa ona po upływie 10 lat. Także sama hipoteka to skomplikowana wartość prawna - na naszej stronie kredytowaaleja. pl poznasz wiele nowych ciekawych zjawisk spotykanych na rynku kredytów mieszkaniowych i skorzystasz z narzędzia jakim jest kalkulator kredytów.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozyczki-dla-zadluzonych.com.pl »

  Jeśli pilnie musisz pożyczyć gotówkę ale nie udało Ci się załatwić żadnego kredytu bankowego, odwiedź koniecznie na naszą stronę internetową. Przedstawiamy rozmaite pożyczki pozabankowe, w tym także pożyczki gotówkowe dla zadłużonych. Zapewniamy również wysłanie, przy pomocy opisywanego portalu, wniosku czy też pytania prosto do instytucji pożyczkowej.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gawryszewski - kredyty »

  Oferujemy Państwu kompleksową i niedrogą pomoc doświadczonego doradcy finansowego. Polecamy usługi firmy Gawryszewski Finanse jako rzetelnego partnera w biznesie. Usługi finansowe wykonujemy dla różnego rodzaju klientów. Wiedzą z obszaru finansów, kredytów, dotacji unijnych lub prowadzenia firmy wspieramy osoby prywatne, przedsiębiorców i instytucje. Współpracujemy z klientami z Warszawy i z okolicznych miejscowości. Chętnie pomożemy w wyborze właściwiej lokaty, pożyczki, kredytu czy uzyskaniu środków unijnych na inwestycję. Prowadzimy także obsługę rachunków firmowych. Jeśli potrzebują Państwo skorzystać z naszej pomocy to zapraszamy na witrynę www.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • PTD Finanse - kredyt gotówkowy Warszawa »

  PTD Finanse działa na rynku usług pieniężnych od kilku lat, dzięki czemu

  zdobyło doświadczenie pozwalające na osiągnięcie dogodnych warunków do sfinansowania teraźniejszych potrzeb domowego lub firmowego budżetu. Nasze usługi doradcze

  kierujemy także do klientów korporacyjnych jak i klientów prywatnych.

  Proponujemy naszym klientom niezwykle dostatni obszar usług ubezpieczeniowych i

  kredytowych, a kooperacja z wieloma bankami i

  towarzystwami ubezpieczeniowymi pozwala nam zaoferować

  nadzwyczaj korzystne stawki i oprocentowanie. posiadamy

  przeszło 20 lat doświadczenia na rynku usług finansowych. Aktualna propozycja naszej firmy dostępna jest na witrynie

  WWW.

  Data dodania: 23 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkaniosfera.pl - Kalkulator kredytowy »

  Ilość osób w danym gospodarstwie domowym, dochód netto, suma pozostałych zobowiązań czy czas kredytowania, to niektóre z elementów, jakie ma na uwadze kalkulator zdolności kredytowej. Jego właściwe wypełnienie daje sposobność każdej osobie, chcącej odszukać najlepszy kredyt hipoteczny, zobaczyć swe zdolności kredytowe. Po uzupełnieniu pojedynczych rubryk, kalkulator rat kredytu pozwoli osiągnąć informację, przy pomocy których prościej będzie przeszukiwać oferowane na rynku propozycje banków. Niezwykle przydatny dla osób, jakie chcą wziąć kredyt, jest również ranking kredytów hipotecznych. Uwzględnia on różnorakiego typu elementy, jak warunki otrzymania kredytu czy komentarze specjalistów bądź innych kredytobiorców. Kredyt hipoteczny porównanie, jak również kalkulator hipoteczny, wyszukać da się na Mieszkaniosfera. pl. Jest to wyjątkowe miejsce w sieci wirtualnej, które ludziom planującym nabycie domu jednorodzinnego, czy też lokalu mieszkaniowego, udostępnia oprócz kalkulatora lub też porównywarki bardzo dużo innych pomocnych info.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.doradztwofinansoweprzemysl.pl »

  Nigdy do tej pory problem finansów, kredytów i kwestie powiązane z doborem w najwyższym stopniu stosownego ubezpieczenia nie były efektywnie wyłożone w tak bardzo przejrzysty sposób, jak z wykorzystaniem znakomicie przygotowanych, sprawdzonych specjalistów pracujących dla firmy KK POŚREDNICTO. Bez względu od tego, czy projektują Państwo kupno nowego mieszkania, potrzebują ubezpieczyć własność czy też potrzebują porozmawiać o metodach dostania zasadnego kredytu konsolidacyjnego, który pomoże pokaźnie zminimalizować koszty, zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszym doradcą. Uzupełniające informacje zamieszczono na stronie internetowej KK POŚREDNICTWO.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezbiku.info - Kredyty i opinie o pożyczkach »

  Portal BezBiku. info to najlepsze oferty, rankingi, promocje kredytów i pożyczek pozabankowym w jednym miejscu. Nie bierz pierwszej lepszej pożyczki bez sprawdzenia opinii o niej i jej oferty. Dzięki bogatej ofercie szybkich pożyczek online oraz opiniom, można wybrać najlepszą pożyczkę przez internet i otrzymać pieniądze na lepszych warunkach, a do tego taniej, szybciej i bezpiecznie. W naszym portalu jest wyboru kilkadziesiąt ofert z firm pozabankowych. Podobnie jest z pożyczkami na raty przez internet z terminem spłaty do kilku lat. Dzięki tak obszernej ofercie można wybrać najkorzystniejsze opcje finansowe dla siebie i dzięki niemu zrealizować swoje marzenia. Zapraszamy do BezBiku. info najbardziej aktualny portal finansowy w kraju.

  Data dodania: 21 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tani-kredyt-pozabankowy.pl »

  Problematyką niniejszej witryny internetowej są kredyty pozabankowe i pożyczki prywatne, które w naszych czasach stanowią niezmiernie popularne produkty finansowe.
  Wszyscy, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej i poszukują nagłego zastrzyku ekstra gotówki, ale z różnych powodów nie mogą liczyć na otrzymanie tradycyjnego kredytu w banku, znajdą tu niezbędne wiadomości, gdzie szukać pomocy i w jaki sposób można szybko zasilić swoje konto.
  Główny bowiem temat serwisu to instytucje pozabankowe. Prezentowana witryna zawiera mnóstwo istotnych treści, dzięki jakim dowiemy się czym jest prywatny kredyt oraz jakie są formalności, przez które należy przejść, aby otrzymać niezbędną gotówkę. Co więcej, każdy, kto nie jest pewny czy pożyczki w parabankach to pewne produkty i czy warto je zaciągać, znajdzie na stronie dokładny opis ich plusów i minusów, a także wskazówki w jaki sposób z nich korzystać oraz dla kogo będą dobrym rozwiązaniem.
  Dla osób, które nie są przekonane do kredytów pozabankowych, na portalu zamieszczona jest również porównywarka kredytów bankowych, dzięki której można wybrać najlepszą dla siebie propozycję.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »