Strony związane z hasłem 'kredyty':

 • Get-Money.pl - Najlepsze pożyczki przez Internet »

  Portal get-money. pl to najlepsze oferty, promocje kredytów i pożyczek internetowych w jednym miejscu. Nie zaciągaj pierwszej lepszej pożyczki w ciemno! Dzięki bogatej ofercie szybkich pożyczek internetowych oraz szczegółowym opisom, mogą Państwo wybrać najlepszą pożyczkę online i tym samy pożyczyć pieniądze na korzystniejszych warunkach, a do tego szybciej, taniej, wygodniej i bezpiecznie. W naszym portalu w opcji "pierwsza pożyczka za darmo" macie Państwo do wyboru ponad 20 ofert z kilkudziesięciu parabanków. Podobnie jest z pożyczkami na raty przez internet z terminem spłaty do 36 miesięcy oraz pożyczkami w promocji, które są tańsze niż w standardowej ofercie. Wierzymy, że z tak obszernej oferty, wybiorą Państwo najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe dla siebie i dzięki niemu zrealizują swoje marzenia. Zapraszamy do Get-Money. pl - najbardziej opiniotwórczy portal finansowy w Polsce.

  Data dodania: 05 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tniemyraty.pl - Kredyty dla nowych firm »

  Posiadanie swojego przedsiębiorstwa wiąże się z obowiązkiem zgromadzenia znacznych środków finansowych. Zwłaszcza wtedy, gdy rozpoczyna się biznes. Pieniądze niezbędne są do zakupu odpowiedniego sprzętu, wyposażenia biura i inwestowania. Trzeba posiadać także finanse w razie, gdyby działalność na początku dawał wyłącznie straty. W końcu pewien okres czasu musi upłynąć, żeby firma rozkręciła się na dobre. Ale w jaki sposób uzyskać pieniądze, gdy nie masz własnych oszczędności? Świetnym wariantem są kredyty dla firm na start. Uzyskane środki finansowe możesz wykorzystać na jakikolwiek cel - na zakup niezbędnego sprzętu, zakup towarów potrzebnych do prowadzenia działalności, na opłacenie składek ZUS i podatków. Kredyty dla firm na start nie są jedyną formą pomocy. O potrzebne pieniądze mogą ubiegać się też przedsiębiorcy, którzy od dawna prowadzą własny biznes. Oczywiste jest, że każda firma, która chce dobrze funkcjonować, musi zachować płynność finansową. Nie jest o to łatwo, gdyż nie wszyscy partnerzy terminowo opłacają faktury. Jeśli chodzi o pomoc finansową dla przedsiębiorstw, proponowany jest kredyt konsolidacyjny dla firm. W ten sposób przedsiębiorstwo może zamienić kilka kredytów w jeden, uiszczając dużo mniejsze raty. Mało tego - są to kredyty bez zabezpieczeń. Pozwala to na ograniczenie formalności do minimum. Kredyty dla firm pomogą Ci uzyskać potrzebne pieniądze - nawet do 250 tys. złotych. Zgłoś się więc po kredyty dla firm już teraz.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredytowaaleja.pl »

  Hipoteka to rodzaj umowy, który w niektórych przypadkach ulega wygaśnięciu. Hipoteka wygasa, jeżeli już mija ważność wierzytelności, lecz jeżeli już istnieje możliwość powstania kolejnych stosunków w późniejszym czasie, hipoteka jest przedłużana. Hipoteka wygasa również wówczas, kiedy posiadacz nieruchomości złoży odpowiednią kwotę do depozytu sądowego, zrzekając się a dodatkowo prawa do odebrania jej z powrotem. Kiedy hipoteka zostaje wykreślona z księgi wieczystej, gdyż zawarta została bez podstawy prawnej, wygasa ona po upływie 10 lat. Także sama hipoteka to skomplikowana wartość prawna - na naszej stronie kredytowaaleja. pl poznasz wiele nowych ciekawych zjawisk spotykanych na rynku kredytów mieszkaniowych i skorzystasz z narzędzia jakim jest kalkulator kredytów.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozyczki-dla-zadluzonych.com.pl »

  Jeśli pilnie musisz pożyczyć gotówkę ale nie udało Ci się załatwić żadnego kredytu bankowego, odwiedź koniecznie na naszą stronę internetową. Przedstawiamy rozmaite pożyczki pozabankowe, w tym także pożyczki gotówkowe dla zadłużonych. Zapewniamy również wysłanie, przy pomocy opisywanego portalu, wniosku czy też pytania prosto do instytucji pożyczkowej.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Noster - Nieruchomości Warszawa »

  Noster nieruchomości to biuro prowadzone przez licencjonowanego pośrednika i zajmujące się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami głównie z rejonu Warszawy i najbliższych okolic. W swojej ofercie mamy:- mieszkania, domy, lokale użytkowe do sprzedaży i do wynajmu zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego- grunty i działki /rolne, leśne, budowlane, deweloperskie/ do sprzedażyPonadto wraz z Agencją Noster świadczymy usługi dodatkowe związane z nieruchomościami, m. in. - krótkoterminowy wynajem apartamentów w Warszawie- pomoc w uzyskaniu finansowania zakupu- projektowanie architektoniczne- adaptacje, remonty i modernizacje- projektowanie i wykonawstwo instalacji alarmowych, monitoringu i systemów kontroli dostępu- administracja nieruchomościami na wynajem- aktywne poszukiwanie nieruchomości na zlecenie. - specjalne kampanie promocyjne oferowanych nieruchomości. W najbliższym czasie - zarządzanie nieruchomościami. Najnowszą usługą jest średnioterminowy wynajem apartamentów w Warszawie / okres wynajmu od 1 do 12 miesięc. Zachęcamy do zapoznania się z Poradnikiem zamieszczonym na naszej stronie oraz stronami na portalach społecznościowych gdzie staramy się publikować tzw, "gorące oferty". Ostetnio rozpoczęliśmy publikację tego typu ofert również na naszym blogu. Licząc na Państwa sugestie będziemy go systematycznie rozwijać i oczywiście zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Obsługi Biznesu - Gorzów Wielkopolski »

  Centrum Obsługi Biznesu zostało ustanowione trzy lata temu oraz działa w Poznaniu. wykonuje usługi dla różnego typu podmiotów gospodarczych, małych i średnich przedsiębiorstw i osób fizycznych. Zatrudnia doradców z dziedziny ekonomii, prawa, finansów oraz administracji. Działa w zakresie obsługi prawnej, w tym przygotowywania wniosków niezbędnych do zarejestrowania danej firmy w Krajowym Rejestrze Sądowym. Restrukturyzuje zobowiązania, w tym postępowania naprawcze, układowe albo upadłościowe. Jako biuro rachunkowe wykonuje kompletną księgowość, w tym księgowanie zdarzeń gospodarczych z podziałem na źródła przychodów oraz kosztów ich uzyskania. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.doradztwofinansoweprzemysl.pl »

  Nigdy do tej pory problem finansów, kredytów i kwestie powiązane z doborem w najwyższym stopniu stosownego ubezpieczenia nie były efektywnie wyłożone w tak bardzo przejrzysty sposób, jak z wykorzystaniem znakomicie przygotowanych, sprawdzonych specjalistów pracujących dla firmy KK POŚREDNICTO. Bez względu od tego, czy projektują Państwo kupno nowego mieszkania, potrzebują ubezpieczyć własność czy też potrzebują porozmawiać o metodach dostania zasadnego kredytu konsolidacyjnego, który pomoże pokaźnie zminimalizować koszty, zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszym doradcą. Uzupełniające informacje zamieszczono na stronie internetowej KK POŚREDNICTWO.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferta pożyczek »

  Pożyczki z niskim oprocentowanie dostępne dla rzeszy kredytobiorców. Duży współczynnik zadowolenia klientów, którzy doceniają nasze starania w zakresie zmniejszania liczby niezbędnych dokumentów oraz minimalizacji czasu oczekiwania na udzielenie kredytu. Klarowne i jasne zasady udzielania pożyczek oraz dogodne rozłożenie w czasie jego spłaty sprawiają że ludzie chętnie zaciągają kredyty właśnie u nas. Jesteśmy skupieni na ciągłym ulepszaniu naszych produktów, dzięki czemu to właśnie nasze kredyty są jednymi z najczęściej wybieranych przez klientów. Rozumiemy potrzeby kredytobiorcy i staramy się sprostać jego oczekiwaniom wobec pożyczki, ale także odpowiedniej obsługi, której wysoki poziom wzmaga jeszcze poczucie zadowolenia z otrzymanego produktu.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bezbiku.info - Kredyty i opinie o pożyczkach »

  Portal BezBiku. info to najlepsze oferty, rankingi, promocje kredytów i pożyczek pozabankowym w jednym miejscu. Nie bierz pierwszej lepszej pożyczki bez sprawdzenia opinii o niej i jej oferty. Dzięki bogatej ofercie szybkich pożyczek online oraz opiniom, można wybrać najlepszą pożyczkę przez internet i otrzymać pieniądze na lepszych warunkach, a do tego taniej, szybciej i bezpiecznie. W naszym portalu jest wyboru kilkadziesiąt ofert z firm pozabankowych. Podobnie jest z pożyczkami na raty przez internet z terminem spłaty do kilku lat. Dzięki tak obszernej ofercie można wybrać najkorzystniejsze opcje finansowe dla siebie i dzięki niemu zrealizować swoje marzenia. Zapraszamy do BezBiku. info najbardziej aktualny portal finansowy w kraju.

  Data dodania: 21 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tani-kredyt-pozabankowy.pl »

  Problematyką niniejszej witryny internetowej są kredyty pozabankowe i pożyczki prywatne, które w naszych czasach stanowią niezmiernie popularne produkty finansowe.
  Wszyscy, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej i poszukują nagłego zastrzyku ekstra gotówki, ale z różnych powodów nie mogą liczyć na otrzymanie tradycyjnego kredytu w banku, znajdą tu niezbędne wiadomości, gdzie szukać pomocy i w jaki sposób można szybko zasilić swoje konto.
  Główny bowiem temat serwisu to instytucje pozabankowe. Prezentowana witryna zawiera mnóstwo istotnych treści, dzięki jakim dowiemy się czym jest prywatny kredyt oraz jakie są formalności, przez które należy przejść, aby otrzymać niezbędną gotówkę. Co więcej, każdy, kto nie jest pewny czy pożyczki w parabankach to pewne produkty i czy warto je zaciągać, znajdzie na stronie dokładny opis ich plusów i minusów, a także wskazówki w jaki sposób z nich korzystać oraz dla kogo będą dobrym rozwiązaniem.
  Dla osób, które nie są przekonane do kredytów pozabankowych, na portalu zamieszczona jest również porównywarka kredytów bankowych, dzięki której można wybrać najlepszą dla siebie propozycję.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Banki24 Opinie - Kredyty i opinie o pożyczkach »

  Tematyka finansowa to główna tematyka przewodnia bloga Banki24, który na swoich stronach prezentuje szereg tematów związanych zarówno z pożyczaniem pieniędzy, jak również ich inwestowaniem.

  Wśród kilkuset porad i artykułów które znalazły swoje miejsce na blogu, znajdziemy takie które dotyczą bezpośrednio tematów związanych z pozyskiwaniem dodatkowej gotówki w postaci kredytów gotówkowych, kredytów internetowych, chwilówek czy pożyczek pozabankowych. Nie zabrakło również miejsca na porady które dotyczą uzyskania kredytów w różnych trudnych sytuacjach finansowych czy znalezienia alternatywnych metod pozyskania gotówki. Wśród popularnych tematów znalazły się wątki dotyczące formalności związanych z kredytami hipotecznymi, radzeniem sobie z zajęciami komorniczymi, wyszukiwaniem rozwiązań finansowych gdy nie możemy sobie z nimi poradzić sami czy znalezienie najkorzystniejszych opcji na znalezienie potrzebnych pieniędzy. Nie mogło również zabraknąć aktualnych propozycji finansowania wśród których co miesiąc publikowane są aktualne rankingi chwilówek czy długoterminowych pożyczek pozabankowych.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Portal Finansowy Kredytpolska.net »

  Portal Finansowy Kredytpolska. net istnieje aby pomagać w pozyskaniu najbardziej korzystnych produktów finansowych prosto i szybko bez konieczności wychodzenia z mieszkania. Oferujemy atrakcyjne oferty wyselekcjonowane z funkcjonujących na rynku finansów bankowych i pozabankowych. Współpracujemy wyłącznie z bankami i firmami finansowymi, które swoją prostą i atrakcyjną ofertą, oraz jakością obsługi klienta, oraz prostotą oferty brylują pośród pozostałych.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »