Strony związane z hasłem 'main page':

 • CRU CENTRUM RACHUNKOWOŚCI I UBEZPIECZEŃ SP. Z O.O. »

  CRU Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń Sp. z o. o. to wykwalifikowany skład specjalistów, jaki specjalizuje się w obsłudze księgowej także potężnych spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Posiadamy wieloletnie praktyki w rozliczaniu firm, wskutek czemu zaświadczamy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nasze Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń absorbuje się również prowadzeniem ewidencji kadrowo-płacowej m. in. przygotowywaniem list płac, deklaracji PIT 4, PIT 11, PIT 8, tworzeniami deklaracji do ZUS, druków RMUA dla pracowników, zakładaniem akt osobowych, obsługą zwolnień lekarskich, urlopów. Szerzej pod adresem internetowym.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • POLSKA GRUPA RECYKLINGU PROEKO SP. Z O.O. odbiór odpadów »

  Polska Grupa Recyklingu Proeko, powstała z uwagą o rosnącym zapotrzebowaniu na wytrawne marki, które zaświadczają zaawansowane usługi recyklingowe z obrębu utylizacji odpadów chemicznych a także industrialnych odpadów niebezpiecznych. Dlatego, aby spełnić potrzeby rynku, sformowaliśmy firmę, której najważniejszym aspektem jest profesjonalna utylizacja odrzutów, w tym także tych niebezpiecznych. Jak wiadomo nieprawidłowo zutylizowane nieczystości niebezpieczne mogą ustanowić szerokie niebezpieczeństwo nie tylko dla otoczenia, lecz także dla ludzi. Posiadamy ogólnopolską sieć zespoleń, która gwarantuje nam właściwe dotarcie do klientów. Więcej na stronie WWW.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZOFIA DUŁAWA przetwórstwo tworzyw sztucznych »

  Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Zofia Duława to rodzinna firma funkcjonująca na polskim rynku od 30-stu lat. Na początku swej działalności firma trudniła się produkcją wyrobów dedykowanych dla rolnictwa i budownictwa, a od 1989 roku produktów dla przemysłu pożarniczego. Jednym z głównych cech firmy jest stawianie na ciągły rozwój, w związku z tym w chwili obecnej produkujemy także części do elektronarzędzi oraz do urządzeń mikroprocesorowych, a dodatkowo inne produkty, takie jak stopy oraz nogi stołów bilardowych, nasadki na profile kątowe, prostokątne, okrągłe, plomby tworzywowe, łapki pływackie. Razem z poszerzeniem asortymentu pojawiła się również potrzeba utworzenia nowej siedziby (w 2001 roku) i nowej hali magazynowej (w 2006 roku). Aktualnie zajmujemy się modernizacją naszego parku maszynowego. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • LIDER PLUS S.C. okna kraków »

  Firma o nazwie Lider Plus absorbuje się produkcją okien tudzież drzwi z PCV tudzież aluminium. Jesteśmy znani ze swoich wyrobów nie tylko na terenie Polski, lecz również Słowacji i Czech. Posiadamy stanowiska kontroli jakości tudzież nowoczesną linię wytwórczą, w związku z tym oferowane produkty są najwyższej jakości. Firma Lider Plus mająca siedzibę w Krakowie jest znana z realizacji zleceń w terminie, dlatego że dysponuje własnymi środkami przewozu. Skład pracowniczy posiadający wiedzę i doświadczenie w doradztwie jest w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszej propozycji. Szersze informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Zdrowia i Urody Yasumi »

  W Lublinie położony jest absolutnie nieschematyczny Instytut Zdrowia i Urody Yasumi, zajmujący się przeprowadzaniem śmiałych acz za jednym zamachem przetestowanych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz lub całe ciało - i wszelkie działania osiągalne są w niesłychanie ciekawych cenach. placówkę ustanawia grono wykwalifikowanych specjalistów z dyscyplin kosmetyki i kosmetologii lub fizjoteraii i w dodatku medycyny estetycznej - gwarantuje to Państwu zasięgnięcie profesjonalnego doradztwa przed wykonaniem zabiegu i pokaźnie dopomaga w doborze w najwyższym stopniu efektywnych metod. Detaliczne informacje o zakresie usług Salonu Yasumi zamyka się na stronie www.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cosmobelle. Centrum kosmetyczno - szkoleniowe »

  Instytut Zdrowia i Urody Cosmobelle, to dzisiejszy ośrodek kosmetyczny, który istnieje już ponad 13 lat na rynku fachowych usług dedykowanych sektorowi kosmetycznemu. Poza profesjonalnymi usługami kosmetycznymi wyznaczonymi dla kobiet oraz mężczyzn. Instytut Zdrowia i Urody Cosmobelle przewodzi też kursy, a dodatkowo ćwiczenia z aspektu kosmetologii. Nasi pracownicy, a dodatkowo wykładowcy, to osoby z wieloletnim doświadczeniem, a też odpowiednim wyedukowaniem w zakresie kosmetologii oraz usług higienicznych. Instytut Zdrowia i Urody Cosmobelle gwarantuje wysoką jakość zaświadczanych usług kosmetycznych w charakterze Wellnes. Szerzej na stronie WWW.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lean-Tech s.c. Listwy rolkowe elementy kulowe »

  Posiadająca swoją siedzibę we Wrocławiu firma Aklor, komponuje Państwu przeróżną ofertę z zakresu realizacji inwestycji przemysłowych lub dystrybucji artykułów przemysłowych. Wspieramy działy utrzymania ruchu, planistyczne, inżynierii procesu oraz działy techniczne. Absorbujemy się także dostarczaniem rolek transportowych poświęconych do przenośników grawitacyjnych, napędowych czy taśmowych. Służymy także doświadczonym doradztwem. Spełniamy potrzeby nawet w największym stopniu wymagających klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Więcej informacji na temat naszej firmy, zdołają odnaleźć Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »