Strony związane z hasłem 'pompy ciepła':

 • PPU EKOWENT SP. Z O.O. ŁÓDŹ - rekuperacja »

  Jednostka EKOWENT, to wysokiej klasy specjaliści w branży wytwórczości i montażu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych a także instalacji sanitarnych. Jako jednostka z wieloletnim doświadczeniem, dysponujemy współczesnym parkiem maszynowym. Dostarczamy artykuły, które spełniają wysokie normy jakościowe, dorównując standardom europejskim i powszechnym. Dzięki temu oferujemy wysoką jakość w nieporównywalnie niższej cenie. W naszej ofercie wynajdą Państwo prefabrykaty prostokątne a także okrągłe, przepustnice, tłumiki, filtry, osprzęt wentylacyjny. Uzyskujemy również produkty na poszczególne zlecenia kontrahentów. Więcej informacji pod adresem internetowym.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła - www.resenergy.pl »

  Resenergy to firma zajmująca się dostarczaniem ciepła do domów i firm przy wykorzystaniu nowoczesnej i ekologicznej technologii jaką są pompy ciepła. Dzięki tej firmie zaprojektujesz instalacje oraz kupisz wszystkie niezbędne do montażu części. Firma ta gwarantuje jakość prezentowanych przez siebie produktów oraz fachową pomoc na każdym etapie zmagań z systemem pomp ciepła. Pomoże w projektowaniu, wykonywaniu instalacji a także w jej serwisowaniu.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne - www.poradnik.sunage.pl »

  Słoneczny kolektor, któż o nim nie słyszał jest to urządzenie zamiany energii słonecznego promieniowania na ciepło. Energia słoneczna dociera do urządzenia jakim jest kolektor i zamieniana jest na cieplną energię nośnika ciepła, który może mieć postać cieczy. Często używane kolektory słoneczne płaskie montowane są na dachach domów, aby ograniczyć np. : rachunki za ciepłą wodę lub po prostu do grzania pomieszczenia. Czas zastosowania kolektorów płaskich w większości może osiągać nawet 25lat. Kolektor to inwestycja, która na pewno pozwoli Tobie ograniczyć koszty na rachunki za cieplną energię.

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOMARPOL SP.J. - grzejniki »

  Komarpol z siedzibą w Bielsko-Białej to nowoczesna i kompleksowa firma oferująca wysokiej jakości produkty z zakresu techniki grzewczej, techniki sanitarnej, oczyszczalni biologicznych, centralnego odkurzania oraz wentylacji i rekuperacji. Wszystkie produkty przedstawiają się bezpieczeństwem i trwałością, posiadają gwarancję, a w razie jakichkolwiek problemów firma Komarpol gwarantuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dodatkową zaletą jest profesjonalne doradztwo oraz atrakcyjnie niskie ceny. Dodatkowo firma dostarcza karty katalogowe i instrukcje w języku polskim, jak również przeprowadza szybkie szkolenia na temat montażu lub użytkowania wyrobu. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma Sun Energy Sp. z o. o. - pompy ciepła »

  Firma Sun Energy Sp. z o. o świadczy całościowe usługi związane z energią odnawialną. Jesteśmy wytwórcą elementów wentylacyjnych, w naszej ofercie odszukają Państwo na przykład pompy ciepła, kolektory słoneczne, rurowe, zbiorniki i inne. Odpowiednio przemyślana linia rozwoju, strategia doskonalenia technologicznego skutkuje licznymi osiągnięciami w brażny. Posiadamy na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień. Kładziemy nacisk na nieustający rozwój i innowacyjność. W tym celu prowadzimy szkolenia dla serwisantów by jeszcze bardziej podwyższać kwalifikacje naszych pracowników, co z kolei przekłada się na ponadprzeciętną jakość naszych usług i satysfakcje Klienta.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZISO Marian Płóciniczak pompy ciepła poznań »

  Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych w Stęszewie istnieje na rynku od 1987 roku świadcząc pełen zakres usług połączonych z montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych. Zapewniamy kompleksową obsługę wraz z zaplanowaniem danej instalacji i jej profesjonalnym montażem. Dodatkowo instalujemy kotły gazowe, kominy powietrzno-spalinowe, pompy ciepła, instalacje solarne oraz montaż odkurzaczy centralnych. Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, firm deweloperskich, budowlanych i innych instytucji. Wciąż dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, a pracujemy według systemu zarządzania jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001: 2009. Zapraszamy do współpracy oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Verda Portal - Odnawialne źródła energii »

  Verda Portal to strona która w całości jest poświęcona branży odnawialnych źródeł energii. Znajdziecie na niej nowości, artykuły a także informacje o ciekawych wydarzeniach na których warto być. To idealne miejsce dla wszystkich uczestników programu PROSUMENT. W erze w które energia ekologiczna jest tak znacząco promowana przez Unie Europejską warto wiedzieć co i jak. Więcej informacji znajdziecie bezpośrednio na stronie.

  Data dodania: 21 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Elektro-sanit - Piece CO, Fotowoltaika Olsztyn »

  Nasza firma to 27 lat doświadczenia. Można powiedzieć że montażem pieców czy paneli słonecznych zajmujemy się od zawsze. Przez te wszystkie lata udało nam się zdobywać zaufanie wielu klientów. W naszej ofercie znajdziecie państwo: Instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, piece centralnego ogrzewania, instalacje hydrauliczne, instalacje elektryczne oraz montaż wentylacji. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pompaciepla-24.pl »

  Ceniąc sobie najlepsze wykonanie proponujemy tylko sprawdzony sprzęt. Oferowane materiały dostępne są wszędzie. Wiemy, iż pompy ciepła są częściej nabywane, więc staramy się sprzedawać produkt na wiele lat. Jesteśmy w branży od dawna i codziennie rozwijamy się. Jeżeli masz zapytania to bez obaw spytaj naszych fachowców. Zmień swoje życie i zaoszczędź na ogrzewaniu, szczególnie że masz okazję kupić pompę u najlepszych.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis i czyszczenie klimatyzacji Łódź »

  Firmę arctic klimat wita na swojej stronie z opisem działalności, do której zalicza się handel i montaż klimatyzatorów na terytorium Łodzi.
  Priorytetowe jest stosowanie się do wytycznych i instrukcji przy użytkowaniu klimatyzacji, gdyż uszkodzenie klimatyzatora lub nieumiejętna obsługa mogą skutkować podrażnieniem błony śluzowej, katarem lub grypą. Wycena naprawy klimatyzacji oferowana jest darmowo.
  Oprócz wentylacji i rekuperacji powietrza firmę para się zarówno instalacją pomp ciepła i ich serwisem. Arctic naprawia, konserwuje też serwisuje klimatyzatory wielu markowych biur wśród, których są czołowi producenci i dystrybutorzy a tak jak prowadzi portal niespotykanych klimatyzacji, sprowadzanych jednostkowo lub na zlecenie.
  Strona klimatyzacji roztacza wachlarz swoich zleceń na obszarze miasta Łódź.
  Doświadczeni i przeszkoleni sprzedawcy mają w swoich obowiązkach odgrzybianie klimatyzacji dla firm, instytucji Państwowych też właścicieli prywatnych domostw. Na podstronie naprawa klimatyzacji Łódź są zawarte konkretne dane z numerem telefonu, emailem i adresem.
  Ceny serwisu klimatyzacji są zapisane na witrynie internetowej arctic klimat.

  Data dodania: 18 06 2015 · szczegóły wpisu »