Strony związane z hasłem 'porady prawne':

 • Prawo dla każdego- Blog prawny Kancelarii Prawnej Honoratus-Lex »

  Blog Prawo dla każdego, Kancelarii Prawnej Honoratus - Lex, zawiera artykuły o tematyce szeroko pojmowanego prawa. Umożliwia on także promocję osób, chcących przedstawić własne spojrzenie na dane zagadnienie prawne.

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawoznawcy.pl »

  Dziś nie musisz płacić za porady związane z prawem. Wystarczy, że wstąpisz na domenę www. prawoznawcy. pl, gdzie znajdziesz szansę napisania do prawnika oraz darmową wycenę problemu. Odnajdziesz tam także porady i opis działalności. Wszystko, co jest Tobie wymagane ze sfery prawnej jest na wyciągnięcie dłoni. Kliknij w link, by przenieść się na witrynę internetową i skorzystać z usług prawniczych, które oferujemy. Gwarancja zadowolenia to oczywiście nasza domena. To naturalnie dzięki nam wybierzesz perfekcyjną propozycję prawniczą.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zyman Izabela - radca prawny Rybnik »

  Potrzebujesz fachowej wskazówki prawnej w Rybniku? Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Zyman wykonuje swoje usługi na obszarze Rybnika. Zajmujemy się prawem administracyjnym- rozwiązujemy wszelkie kwestie związane z założeniem i prowadzeniem działalności gospodarczej. Prowadzimy obsługę prawną transakcji na rynku nieruchomości, a także pomoc w sprawach spadkowych. Udzielamy konsultacji wg indywidualnego programu. Kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej. Po wstępnych konsultacjach, zapoznajemy się z artykułami, tworzymy dokumentację oraz prowadzimy sprawę. Więcej wiadomości o kancelarii oraz pełna oferta dostępne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lubińska Justyna - radca prawny Płock »

  W Płocku funkcjonuje Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Lubińska zajmująca się udzielaniem rad prawnych, ściąganiem należności, a dodatkowo prowadzeniem sporów sądowych oraz spraw administracyjnych. Przeprowadza obsługę prawną osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Klienci biznesowi posiadają możliwość wykupienia oferty ciągłej obsługi prawnej. W jej skład wchodzi sprawdzanie i przygotowywanie zarysów umów, uchwał oraz regulaminów, a dodatkowo reprezentowanie w sprawach sądowych. Wielkość wynagrodzenia radcy jest ustalana indywidualnie oraz zależy od nakładu pracy oraz skomplikowania danej sprawy. Szczegółowe informacje dotyczące działalności kancelarii są dostępne na stronie.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eprawny.biz - Prawo w biznesie »

  Portal o tematyce skoncentrowanej głównie na obecności prawa w biznesie. Czytelnicy znajdą tu mnóstwo artykułów, na łamach których opisywane są prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej, a także wiele informacji związanych z prawem cywilnym, które mogą okazać się przydatne w innych aspektach życia.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • RUTKOWSKI ANDRZEJ - kancelaria Gdynia »

  Poradnictwo legislacyjne i ogólna obsługa prawna z przeróżnych domen dostępne są za pośrednictwem gdyńskiej Kancelarii Adwokackiej Andrzeja Rutkowskiego. Adwokat jest Obrońcą Wojskowym i Radcą Prawnym, sprofilował się w prawie rodzinnym oraz opiekuńczym. Kancelaria Adwokacka prowadzi usługi prawne także po angielsku, niemiecku i francusku. Firma proponuje m. in. kierowanie spraw sądowych oraz zredagowanie opinii lub porad prawnych a dodatkowo prowadzenie mediacji oraz negocjacji w sprawach spornych dotyczących przeróżnych dziedzin prawa. Szczegóły zakresu usług Kancelarii Adwokackiej odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Ewa Draga-Buchta »

  Wysokie kompetencje, doświadczenie, wiedza i umiejętności, a przede wszystkim skuteczność to niektóre cechy charakteryzujące ofertę kancelarii prawnej Ewa Draga-Buchta. W ofercie kancelarii znajdziecie Państwo usługi w zakresie obejmującym między innymi sporządzanie odwołań w postępowaniach administracyjnych związanych z w/w decyzjami ; zawieranie umów najmu pomieszczeń - reprezentowanie klienta w postępowaniach sądowych związanych z umowami dostaw, z wykonanymi pracami budowlanymi, w sporach pracowniczych i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą właśnie tej kancelarii prawnej.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Katarzyna Stencel »

  W poniedziałki od 10:00 do 17:00 oraz we wtorki pomiędzy godziną 9:00 i 16:00 otwarta jest dla Państwa Kancelaria Notarialna Stencel, zlokalizowana w Katowicach. Firmą - funkcjonującą właściwie z zawartością artykułu 79. Ustawy Prawo o Notariacie - zarządza dyplomowany Notariusz, Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim. Usługi dokonywane w Kancelarii dotyczą m. in. przyjmowania na przechowanie dokumentów czy danych czy papierów wartościowych oraz przygotowywania wypisów bądź odpisów dokumentów. Pełen profil usług proponowanych przy użyciu katowickiej Kancelarii Notarialnej Stencel osiągalny jest na stronie www.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy »

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy. Działamy na rynku od 1999 roku. Jesteśmy instytucją działającą na terenie Wrocławia. Świadczymy usługi międzynarodowe, do których przynależą w szczególności rejestracja firmy lub obywatela polskiego za granicą. Dodatkowo zajmujemy się wyszukiwaniem możliwych partnerów na rynku polskim i na rynkach zagranicznych. Współpracujemy również z komornikami na etapie egzekucji oraz poszukujemy majątków dłużników. Naszym celem jest łączenie efektywnych oraz przetestowanych zadań polubownych oraz prawnych. Cała propozycja wspólnie z informacjami kontaktowymi mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Warszawa, Porady prawne Warszawa, Prawnik Warszawa »

  Kancelaria zapewnia obsługę prawną i porady prawne znajdującym się na terenie miasta Warszawa przed­się­bior­com. Porady prawne i inne usługi zapewnia prawnik nie­zrze­szo­ny w sa­mo­rzą­dach praw­ni­czych oraz radca prawny i adwokat. Na życzenie Klientów łączymy porady prawne, których wykonywaniem zajmuje się radca prawny z usługami księgowymi. Radca prawny lub księgowa mogą zaproponować szerokie wsparcie. Radca prawny lub adwokat mogą służyć pomocą również w zakresie reprezentacji w postępowaniach przed sądami. Każ­dy nasz prawnik posługujący się tytułem radca prawny oferuje zakres usług na ob­szare dziel­nic miasta Warszawa ta­kich jak Śródmieście, Białołęka, Targówek, Bródno, a tak­że w miej­sco­wości Marki i Ząbki. Za­chę­ca­my do kon­ta­ktu Kli­en­tów z in­nych dziel­nic miasta Warszawa ta­kich jak:Wola, Wilanów, Bemowo, Wawer, Tarchomin, Ursynów, Ursus czy Praga. Na stro­nie za­war­te są rów­nież bez­płat­ne porady prawne. Udzie­la­ne są rów­nież bez­płat­ne porady prawne. Proś­by o nie­odpłat­ne porady prawne są roz­pa­try­wana indy­wi­du­al­nie

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »