Strony związane z hasłem 'protetyka':

 • Klinika Orident »

  Nasza klinika Orident Dobry Dentysta Poznań poleca znakomite leczenie bruksizmu. Nasze korony porcelanowe są wykonane z surowców największej jakości. Każda korona jest indywidualne przystosowywana do warunków anatomicznych pacjenta, co ma spory wkład w jej wygląd. Dzięki użyciu porcelany, jest możliwe zdobycie atrakcyjnego uśmiechu. Są one stosowane przede wszystkim w przypadku zębów uszkodzonych. To znakomite rozwiązanie dla każdej osoby. Nasz dentysta- (Poznań to miasto w którym on ma swoją siedzibę) wykonuje swoje zabiegi z zastosowaniem innowacyjnego ekwipunku, w skutek czego wszelkie wizyty są bezbolesne.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAKRODENT - implanty Ursynów »

  Od lat marzysz o polepszeniu wyglądu swoich zębów, chcesz zacząć się uśmiechać - nie zwlekaj - odwiedź Centrum Medyczne Makrodent. Oferujemy duży zakres usług stomatologicznych od stomatologii zachowawczej przez chirurgię, endodoncję, skończywszy na protetyce, implantologii, ortodoncji oraz stomatologii estetycznej. Poprawimy położenie, kształt zębów, uzupełnimy braki w uzębieniu. Dzięki profesjonalnym zabiegom odzyskasz biel uśmiechu. Warto wspomnieć, iż pierwsza wizyta kontrolna wykonywana jest gratis. Dobro pacjenta jest naszym priorytetem. Odwiedź nasze gabinety zlokalizowane na warszawskim Ursynowie i w Mysiadle/Nowej Iwicznej. Zapoznaj się z informacjami z naszej strony internetowej:

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców ?KOSZELA? »

  Prestiżowy Ośrodek Szkolenia Kierowców ?KOSZELA? oferuje kursy nauki jazdy przygotowujące do egzminów na prawo jazdy m. in. w kategorii A, kategoriii B, C oraz C+E a także kurs operatorów wózków widłowych, lub również kurs na instruktorów nauki jazdy. Umiejscowione we Wrocławiu przedsiębiorstwo dysponuje nie tylko fenomenalnie przygotowaną flotą pojazdów szkoleniowych, ale także wykwalifikowaną, pomocną kadrą. Po całą ofertę usług dostępnych za pomocą Ośrodka Szkolenia Kierowców - razem ze wnikliwymi informacjami o przebiegu danego szkolenia, pojazdach szkoleniowych oraz innymi niezbędnymi informacjami, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej Medic »

  Przedstawiamy Państwu Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej. Siedziba ośrodka zawiera się w Poznaniu na terenie województwa wielkopolskiego. Świadczymy usługi z obrębu medycyny estetycznej i stomatologii. Pomagamy naszym pacjentom w leczeniu chorób zębów oraz przyzębia. Prócz tego przeprowadzamy również zabiegi pielęgnująco -relaksacyjne na twarz oraz ciało, do których przynależą między innymi modelowanie twarzy leczenie łysienia lub likwidowanie cieni pod oczami. Można się z nami skontaktować za pomocą wiadomości e-mail czy też telefonicznie. Więcej informacji oraz dane kontaktowe naszej placówki znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny NZOZ Almadent - Rzeszów »

  Rzeszowski gabinet stomatologiczny NZOZ Almadent świadczy zabiegi ochronne, dentystyczne i protetyczne dla wszystkich. Jeżeli pacjent wymaga zabiegów ochronnych to likwidowany jest kamień nazębny, a także wykonywane jest lakowanie. Jeśli uzębienie klienta potrzebuje solidnego leczenia to wykonywane są zabiegi kanałowe również pod znieczuleniem, a także wypełnienie zębów. Jeżeli pacjent potrzebuje zabiegów protetycznych to gabinet oferuje wstawienie korony i protezy stomatologicznej. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku. Na wyselekcjonowane zabiegi stomatologiczne udostępniana jest gwarancja. Więcej informacji na temat gabinetu znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stardent - dentysta Stargard Szczeciński »

  Implantoprotetyka, endodonacja bądź chirurgia stomatologiczna to jedne z usług realizowanych przez gabinet stomatologiczny Stardent. Klinika zainicjowała swoją aktywność w 2007 roku na terenie Stargardu Szczecińskiego. W ramach realizowanych przez nas zabiegów absorbujemy się leczeniem przewlekłych chorób zębów i przyzębia. Pilne przypadki Pacjentów są przyjmowane przez dentystów natychmiastowo poza kolejnością. Wykonujemy również zabiegi w zakresie stomatologii estetycznej m. in. wybielanie zębów. Z usług gabinetu mogą Państwo korzystać od poniedziałku do piątku (9:00 - 14:00). Szczegółowe informacje wraz z danymi kontaktowymi Kliniki mieszczą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOWDENT - stomatolog Kraków »

  Serdecznie zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą firmy Kowdent, będącej jedną z najlepszych w Krakowie prywatnych przychodni stomatologicznych. Przedsiębiorstwo kontynuuje rodzinne tradycje dentystyczne, zapoczątkowane w 1966 roku. Tak wielkie doświadczenie to gwarancja kompetentnych i nadzwyczaj profesjonalnych usług medycznych. Dodatkowo personel firmy Kowdent to zespół specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, a także dysponują bardzo nowoczesnym sprzętem. Firma proponuje między innymi profilaktyczne, lecznicze i estetyczne zabiegi dentystyczne, zabiegi chirurgiczne i implantologiczne, a także leczenie endodontyczne z wykorzystaniem mikroskopu operacyjnego. Szczegółowe wiadomości o ofercie poradni Kowdent znaleźć można pod adresem

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum dentystyczne "i" w Miedzyborowie »

  Centrum dentystyczne "i" - prywatny gabinet stomatologiczny oferujący usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, a przede wszystkim implantologii. Naszą specjalnością są implanty zębowe w systemie IBS (Korea) w super niskiej cenie. O systemie IBS i jego zaletach można poczytać na naszej stronie. Dla osób przyjezdnych oferujemy możliwość noclegu. Nasz gabinet znajduje się 45 km od Warszawy, dobry dojazd koleją, jest też możliwość transportu z Warszawy za dodatkową opłatą. Ponadto prowadzimy ciekawe szkolenia dla lekarzy dentystów i asystentek stomatologicznych, w tym szkolenia z implantologii - implanty IBS, zastosowanie laserów w stomatologii, i inne (po ukończeniu kursów wydajemy zaświadczenia MEN).

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Dentystyczna Schelldent »

  Schelldent zaprasza do siebie wszystkich pacjentów, którym zależy na zdrowych oraz białych zębach. W naszej klinice pracują najlepsi profesjonaliści, którzy wykonują kompleksową diagnostykę oraz leczenie kanałowe, wad zgryzu, chorób przyzębia, oferujemy bezbolesne leczenie, bezinwazyjne wszczepianie implantów. Schelldent - stomatolog, chirurg szczękowy zaprasza do umawiania się na wizyty w dogodnym dla siebie terminie. Warto zaufać naszemu doświadczeniu, bowiem chcemy, żebyście wychodzili od nas uśmiechnięci i zadowoleni.

  Data dodania: 31 08 2017 · szczegóły wpisu »