Strony związane z hasłem 'web-site':

 • CRU CENTRUM RACHUNKOWOŚCI I UBEZPIECZEŃ SP. Z O.O. »

  CRU Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń Sp. z o. o. to wykwalifikowany skład specjalistów, jaki specjalizuje się w obsłudze księgowej także potężnych spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Posiadamy wieloletnie praktyki w rozliczaniu firm, wskutek czemu zaświadczamy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nasze Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń absorbuje się również prowadzeniem ewidencji kadrowo-płacowej m. in. przygotowywaniem list płac, deklaracji PIT 4, PIT 11, PIT 8, tworzeniami deklaracji do ZUS, druków RMUA dla pracowników, zakładaniem akt osobowych, obsługą zwolnień lekarskich, urlopów. Szerzej pod adresem internetowym.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • FITNESS CARE - tancerze na wieczór panieński »

  Serdecznie inwitujemy do zaznajomienia się z ofertą tancerzy erotycznych Guardian Angels z Warszawy. Specjalizują się w łączącym zmysłową erotykę z humorem tańcu erotycznym. Każdy popis naszego zespołu jest niesamowitym wydarzeniem - bez względu czy jest to pokaz mody, wieczór panieński lub event. Podejmiemy się realizacji nawet w najwyższym stopniu szalonych i niekonwencjonalnych fantazji. Zapewniamy doskonałe show zarówno dla Pań, jak i Panów. Nasi fachowi tancerze rozkręcą każdą imprezę oraz wprowadzą widzów w niezwykły nastrój. Do każdego zlecenia klienta podchodzimy fachowo oraz indywidualnie. Cała oferta jest zamieszczona na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • MWM Serwis - Naprawa sprzętu AGD »

  MWM Serwis. Naprawa sprzętu AGD, to nasz fach, ale jednocześnie pasja, dzięki czemu wykonujemy usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Posiadamy własne stacje do napełnienia urządzeń chłodniczych i R600a, komplet do lutowania na twardo, stację do odzysku czynnika freonowego, elektroniczny wykrywacz freonu, elektroniczne wykrywacze gazów zapalnych i wysokiej klasy przyrząd do uzyskiwania zespoleń rodzaju lookring. Dzięki dobrze wyekwipowanemu zapleczu fachowemu możemy podjąć się renowacji każdych urządzeń RTV i AGD. Działamy na terenie Lublina, ale dojeżdżamy do naszych klientów. Istotne wiadomości o naszej ofercie pod adresem WWW.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zalpol - laserowe spawanie »

  Twoja jednostka użytkuje formy wtryskowe do kształtowania plastykowych produktów, wszak od jakiegoś czasu formy nie funkcjonują najlepiej? Nie zostaje Ci nic innego, jak skorzystać z firmy funkcjonującej na rynku od 1994 roku pod nazwą Zalpol. To przedsiębiorstwo absorbuje się nie tylko naprawą form wytryskowych, ale także uszlachetnianiem składników formy tudzież dorabianiem indywidualnych szczegółów. Wykorzystujemy nowomodne technologie naprawy form wtryskowych za pośrednictwem spawania tudzież mikrospawania. Nasi pracownicy dokładają wszelakich starać, żeby wszelkie przekazane przez klientów formy były dostarczone do użytku w jak najlepszym stanie. Więcej informacji znajduje się na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cosmobelle. Centrum kosmetyczno - szkoleniowe »

  Instytut Zdrowia i Urody Cosmobelle, to dzisiejszy ośrodek kosmetyczny, który istnieje już ponad 13 lat na rynku fachowych usług dedykowanych sektorowi kosmetycznemu. Poza profesjonalnymi usługami kosmetycznymi wyznaczonymi dla kobiet oraz mężczyzn. Instytut Zdrowia i Urody Cosmobelle przewodzi też kursy, a dodatkowo ćwiczenia z aspektu kosmetologii. Nasi pracownicy, a dodatkowo wykładowcy, to osoby z wieloletnim doświadczeniem, a też odpowiednim wyedukowaniem w zakresie kosmetologii oraz usług higienicznych. Instytut Zdrowia i Urody Cosmobelle gwarantuje wysoką jakość zaświadczanych usług kosmetycznych w charakterze Wellnes. Szerzej na stronie WWW.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »