Strony związane z hasłem 'Zarządzanie':

 • Program mHR - administrowanie zasobami ludzkimi »

  Zaawansowany program mHR wspierający kierowanie firmami prywatnymi jak i placówkami samorządu miejskiego wytworzony przez BPSC z Chorzowa jest do Państwa użytku. Specjalne możliwości oprogramowania pożyteczne są szczególnie do celów administrowania zasobami ludzkimi czy jeżeli wymagana jest konkretna ocena pracowników samorządowych. MHR to zbiór wszystkich najważniejszych funkcji i wdrożeń korzystnych w powszedniej pracy, który jest stosownie dopieszczony i dopasowany do jeszcze prostszego zastosowania na co dzień. Jeżeli chciałbyś fachowo zarządzać pracownikami to ten program jest akurat dla ciebie.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menedżerskie MDS »

  Zapraszamy na profesjonalne szkolenia dla menedżerów, handlowców, działu HR i pracowników sektora publicznego, wszystkich tych którzy chcą zwiększyć skuteczność przekazu w komunikacji z Klientami i współpracownikami. Naszą ofertę kierujemy również do tych, którzy potrzebują profesjonalnego doradztwa w zakresie strategii rozwoju, strategii personalnej, executive search, ocen pracowniczych, diagnozy kompetencji, systemów wynagrodzeń, systemów motywacyjnych i programów rozwojowych dla pracowników. Skontaktuj się z nami a my Ci pomożemy. Zapraszamy

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Binaria Communications - Agencja public relations »

  Binaria Communications to agencja public relations i komunikacji marketingowej ze stolicy. Pracuje przeważnie w takich sferach, jak:Komunikacja wewnętrznaKomunikacja korporacyjnaRelacje z mediami. Te trzy sfery są niebywale ważkie w każdej organizacji, która pragnie być nowoczesna i otwarta na istotne wydarzenia. Czy jest to firma mała zatrudniająca kilka osób, czy średniej wielkości, czy też duża ponadnarodowa firma, w której działa kilkaset, a często nawet kilka tysięcy pracowników. Każda instytucja musi albowiem komunikować się zarówno ze własnymi pracownikami, partnerami, jak i klientami. Niedobór w komunikacji często może prowadzić do paraliżu działania spółki, a również niepochlebnych opinii osób, przy tym niepochlebnego widzenia na zewnątrz, a to w szybki sposób może przełożyć się na wyniki biznesowe. Podobnie massmedia, w tym media społecznościowe, grają wielką rolę w aktualnych czasach, wskutek tego efektywne związki z mediami są istotnym elementem komunikacji spółki z otoczeniem. Agencja public relations Binaria Communications zapewnia dobre i sprawne działania, a głównie cechuje się poteżną kreatywnością i skutecznością w działaniach z tych trzech obszarów. Długofalowe doświadczenie wynikające z innych doświadczeń prowadzących ją menedżerów osiągnięte w innych spółkach przy projektach komunikacyjnych jest gwarancją dobrze wykonanej komunikacji we wszystkich dyscyplinach organizacji.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Escola video e-learning »

  Escola to platformą e-learningową będącą prekursorem w tworzeniu intuicyjnych technologii w nowoczesnym e-learningu. Swoim klientom dostarcza rozwiązania video e-learningowe, platformy video oraz produkcję materiałów szkoleniowych. Platforma LMS pozwala na kompleksowe tworzenie i zarządzanie dowolną ilością szkoleń i treści edukacyjnych, ich udostępnianie, przechowywanie i wielokrotne wykorzystywanie. Daje możliwość generowania certyfikatów i raportów, określania zakresu statystyk i sposobu ocen użytkowników, i w końcu szybką analizę wyników nauczania.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Flotainter.pl »

  Jeżeli rozmyślasz czy monitoring pojazdów bądź też technika, jaką jest lokalizacja pojazdów, to dobre rozwiązania, odwiedź stronę w sieci internetowej - Flotainter. pl. Przedstawione są na jej łamach walory, jakimi odznacza się współczesny monitoring pojazdów GPS, jak też jak ważny wpływ ma on na profesjonalne zarządzanie flotą pojazdów. Strona internetowa należy do przedsiębiorstwa Flota-Inter i właśnie w oparciu o propozycję ofertową tego zawodowego przedsiębiorstwa, dowiedzieć się jest okazja, jakie korzyści efektywny monitoring floty zapewni każdego typu firmie z niego czerpiącej. Dotyczyć one będą zarówno efektywnego kontrolowania samochodów oraz tras jakie wykonały, jak również pozwolą znacząco obniżyć wydatki, które dotychczas administrowanie flotą samochodową pobierało. Każdego rodzaju kontrahent, który zdecyduje się na skorzystanie z usług monitoring pojazdów GPS bądź też lokalizacja pojazdów wykonywanych przez Flota-Inter, ma sposobność czekać na indywidualne podejście. A wybrane rozwiązania, dopasowane będą do profilu działalności, jaką realizuje.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Admico »

  Rynek nieruchomości kształtuje się żywiołowo od lat. Jest to gałąź gospodarki, w którą wskazane jest inwestować. Nasze biuro nieruchomości Admico, wraz ze swoją ambitną kadrą zaprasza do kooperacji w administracji obiektami. Zarządzanie nieruchomościami to zdolność, którą uprawia się przez lata, uzyskując biegłość. Kierowane przez nas biuro nieruchomości proponuje Państwu skorzystanie z naszej znajomości rynku. Świetnie odnajdujemy się w prawach kierujących rynkiem i pojmujemy je. Prowadzone przez nas administrowanie nieruchomościami przyzwoli nam darować Państwu naszą zawodową wiedzę.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akademialp.pl - Szkolenia lean »

  Akademialp. pl to strona internetowa firmy szkoleniowej z Warszawy. Na stronie znajdują się informacje o programach szkoleń, trenerach, klientach firmy oraz najświeższe wiadomości, a także wyjaśnienie takich zagadnień jak 5s, smed czy 5W+1H. Akademia LeanPassion proponuje specjalistyczne szkolenia w trzech obszarach: usługi, produkcja i łańcuch dostaw. Oprócz standardowych programów szkoleń, możesz sam klikając w zakładkę ?konfigurator szkoleń? skomponować własne szkolenie, które będzie odpowiadało twoim indywidualnym potrzebom. Chcesz dowiedzieć się więcej, to odwiedź stronę internetową Akademii LP.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obieg dokumentów finansowych - Firma 2. 0 »

  Firma 2. 0 to sposób na wdrożenie rozwiązań intranetowych utworzony w celu usprawnienia przepływu informacji w firmie. Skuteczne rozwiązania w dziedzinie oprogramowania dla przedsiębiorstw Logito pozwala na bezproblemowe zarządzanie wiedzą (w tym obieg faktur, rejestr umów, system do ewidencji urlopów) w firmie. Tego typu rozwiązania możliwe są dzięki zastosowaniu aplikacji Firma 2. 0, którego opracowywaniem zajmują się pracownicy firmy Logito. Na stronie firma20. pl zostały zamieszczone szczegóły o konkretnych modułach dostępnych w ramach tego systemu, wśród których znajdują się: CRM, Intranet 2. 0, rezerwacja zasobów i wiele innych przydatnych rozwiązań wspierających funkcjonowanie przedsiębiorstw.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • PC PLUS HILCZER - naprawa komputerów Kraków »

  PC PLUS to nowoczesna i profesjonalna firma zajmująca się fachowym doradztwem i pomocą w zakresie usług informatycznych. Posiada dużo pozytywnych referencji i stałych, usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów. Bezustannie podnosi jakość oferowanych usług oraz nie przestaje się rozwijać, dzięki czemu jest niezaprzeczalnym liderem na rynku. Zajmuje się naprawą sprzętu komputerowego takiego jak: laptopy, palmtopy, notebooki, komputery stacjonarne, serwery oraz drukarki i monitory. Wykonuje modernizacje i konserwacje, instalacje i reinstalacje oraz wdrożenia oprogramowania. Dodatkowo przeprowadza i organizuje interesujące szkolenia dla personelu. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Certes.pl - Szkolenia dla pracowników »

  Certes to doświadczona firma szkoleniowa, która jest w stanie poszczycić współpracą z największymi przedsiębiorstwami. Nasi doradcy to ludzie posiadający odpowiednie kompetencje interpersonalne. Nasze szkolenia dla pracowników prowadzimy z szaloną pasją. Szkolenia sprzedażowe uczą strategii radzenia sobie z klientem w sytuacji trudnej. Szkolenia Negocjacje przygotowują do prowadzenia prawidłowych negocjacji strategicznych. Szkolenia Zarządzanie ? optymalne zarządzanie projektami. Dzięki nam dowiesz się, jakie czynniki decydują o sukcesie projektu. Naszym klientom oferujemy różne metody szkoleń: analiza osobistych doświadczeń. Wejdź na na naszą stronę i wybierz szkolenie dla swojej korporacji.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trioadvisory.pl »

  Firma Trio Advisory posiada wieloletnie doświadczenie w branży i specjalizuje się w kompleksowych usługach w zakresie efektywnego zarządzania kapitałem ludzkim i finansami. Oferują oni ze swej strony pełne doradztwo strategiczne i doradztwo prawne. Firma zatrudnia w swych szeregach wyłącznie specjalistów najwyższej klasy co podnosi znakomicie jej renomę i prestiż, a także świadczy o wysokiej jakości usług. Firma Trio Advisory pomaga redukować ryzyko biznesowe oraz pomaga budować efektywne organizacje. Bogate doświadczenie w branży i doskonała znajomość przepisów pozwalają w pełni profesjonalnie podejść do tematu.

  Data dodania: 06 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • CRM online, ERP i fakturowanie - Firmao. »

  Inwestycja w system crm w okolicach 40 pln jest optymalną. Cena crm w przypadku usług chmurowych można rozłożyć w systemie abonamentowym.

  Nasz system crm najlepiej sprawdza się w prowadzeniu księgowości.

  Zarejestruj się także przetestuj za darmo przez 30 dni! Odwiedź naszą stronę firmao. pl i przetestuj nasze rozwiązanie zupełnie bez opłat.

  Integracja z sms pozwala na kontakt z klientem w najwygodniejszej dla niego formie jednocześnie jest to forma mocno skuteczna dlatego coraz częściej otrzymujemy smsy typu twoje zamówienie zostało wysłane przy okazji jest to tania forma przekazu ze względu na automatyzację procesów. Porządny system crm automatycznie wyśle sms do klienta w momencie np. Złożenia zamówienia.

  Poza pełnym systemem crm posiada integrację z poczta e-mail i sms. Dzięki integracji systemu z pocztą email, sms zautomatyzuj swoje procesy.

  W momencie połączenia przychodzącego konsultant ma możliwość wyświetlania kartoteki zamawiającego dzwoniącego i ostatnich działań jakie podjął w terytorium obsługi. Dzięki zastosowaniu click-to-call po kliknięciu w numer telefonu w systemie połączenie jest inicjowane, a rozmowa zapisywana w systemie w celu ewentualnego odsłuchania i analizy.

  Data dodania: 30 06 2017 · szczegóły wpisu »